החשוד ברצח יסמין רז שוחרר למעצר בית של שבוע

החשוד ברצח יסמין רז שוחרר למעצר בית של שבוע
הטוען המשטרתי מסר בדיון כי עדיין קיים חשש לשיבוש הליכי חקירה ולכן נאסר על א׳ ליצור קשר עם הדיירים או להתקרב לדירה בחולון שבה התגוררה יסמין. עו"ד של החשוד: "טענו לאורך כל הדרך שמרשי לא פגע במנוחה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יסמין רז
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

בית משפט השלום בתל אביב שחרר הבוקר (שני) למעצר בית בתנאים מגבילים לשבעה ימים את א׳, החשוד ברצח יסמין רז. בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה כמעט במלואה, לאחר שביקשה לשחררו למעצר בית של עשרה ימים.

הטוען המשטרתי מסר בדיון כי עדיין קיים חשש לשיבוש הליכי חקירה ולכן נאסר על א׳ ליצור קשר עם הדיירים או להתקרב לדירה בחולון שבה התגוררה יסמין. עורך הדין ניר אלפסה, שייצג את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית אמר: "טענו לאורך כל הדרך שמרשי לא פגע במנוחה ולא אחראי למותה הטראגי. מקץ שמונה ימים בהם נחקר, הגיעה המשטרה לאותה מסקנה ושיחררה את מרשי, ולא נותר אלא להצטער על אותם ימים בהם שהה במעצר".

ביום חמישי חשבה המשטרה לבקש מבית המשפט לשחרר למעצר בית את החשוד במעורבות במותה של הצעירה, אך שינתה את דעתה. לפני כשבוע עצרה המשטרה את תושב העיר חולון, בן 48, בחשד למעורבות במותה. מהדיון עלה כי החשוד מקורב לבעל הדירה שבה התגוררה יסמין ושממנה נפלה למותה, ואף נכח במקום בזמן האירוע ואחרי מותה של רז.

בסוף חודש ינואר פורסם בכאן חדשות כי כשעה לפני שמתה, התקשרה יסמין למשטרה וטענה שמרביצים לה ומכים אותה. שוטר הגיע לדירתה, אך יסמין לא הייתה שם - והשוטר עזב את המקום לאחר זמן קצר. בפרק הזמן הזה יסמין הספיקה לחזור לדירה, שם התפתח עימות עם הדיירים. על אף ההערכה הראשונית של המשטרה כי יסמין התאבדה, החלה להיבדק האפשרות שמדובר ברצח. זאת,  בעקבות לחץ משפחתה של יסמין ועדויות חדשות.

הפופולריים