מטופל תקף את מנהל חדר המיון בבית החולים בנהריה: "הרים את קולו והכה אותי"

רופא בכיר הותקף בבי"ח בנהריה: "אירוע לא נדיר"
גבר בן 43 מירכא תקף באגרופים את הרופא ונעצר על ידי המשטרה במקום. בריאיון לכאן רשת ב סיפר המותקף: "הוא הרים את הקול והחל להכות אותי. האירועים לא נדירים בכלל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המרכז הרפואי לגליל בנהריה
צילום: צילום: ד"ר אבישי טייכר, מתוך ויקיפדיה

מנהל חדר המיון בבית החולים "לגליל" בנהריה, דוקטור בני רביב, הותקף היום (שני) על ידי מטופל. המשטרה הועזקה למקום ועצרה חשוד בן 43 מירכא. מפרטים ראשונים עולה שהחשוד התלונן שאינו מקבל טיפול רפואי והאירוע התדרדר לאלימות.

רביב סיפר בריאיון לתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב את השתלשלות האירוע. לדבריו, "נכנס מטופל ישירות לחדר המיון, בצעקות ובדרישות לטיפול. עבדתי ליד, ניגשתי לשאול מה קורה. הוא אמר שהוא סובל מכאבי ראש. אמרתי לו תיגש לאגף מהלכים ויטפלו בך. הוא מיד הרים את קולו והתחיל להכות אותי באגרוף בפנים. אין פה שום עניין של איכות טיפול. הוא המשיך לתקוף אותי. מיד הפרידו ורופא נוסף ספג ממנו חבלות".

האזינו לריאיון עם ד"ר בני רביב

"אני מעדיף שזה יהיה אני ולא מישהו אחר מאנשי הצוות, ודאי לא אחות או מישהי אחרת. אני מורגל לצערי כבר די שנים באלימות במיונים, אני גם לא מאמין שצריך להישאר פסיביים למטופלים כאלה", המשיך רביב. "האירועים לא נדירים בכלל, האירועים של אלימות וכמעט אלימות הם לחם חוקנו לצערי. כזה אירוע הוא לא רגיל. אבל אירועים שמכונים כמעט ונפגע הם על בסיס יומיומי".

הפופולריים