פרקליטי רה"מ סיכמו על שכר טרחה ואספו את חומרי החקירה

פרקליטי רה"מ אספו את חומרי החקירה בעניינו
עורכי הדין הבהירו כי יתאמו מועד לשימוע בימים הקרובים, אך יתכן שיבקשו שהות קצרה נוספת. היועץ המשפטי לממשלה חזר והדגיש לאור ההתפתחות כי הוא רואה חשיבות רבה בקיום השימוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

פרקליטיו של ראש הממשלה אספו לפני זמן קצר (שלישי) את חומרי החקירה בתיקי נתניהו מפרקליטות המדינה. זאת לאחר פרסום הודעה כי הגיעו להסדר זמני עם ראש הממשלה על תשלום מקדמה כדי לאפשר להם לקחת את החומרים.

עורכי הדין אף הבהירו כי יתאמו מועד לשימוע בימים הקרובים, אך הוסיפו כי יתכן שיבקשו שהות קצרה נוספת. היועץ המשפטי לממשלה חזר והדגיש לאור ההתפתחות  כי הוא רואה חשיבות רבה בקיום השימוע. ראש הממשלה הדגיש שבמקביל להתפתחות זאת, הוא עומד על זכותו לקבל סיוע כספי להגנה משפטית.


אמש אמרו גורמים משפטיים לכאן חדשות כי ראש הממשלה בנימין נתניהו "מתחבא מאחורי הסניגורים שלו, כאילו לא הוא האחראי להתנהלות בעניין". הגורמים מתחו גם ביקורת חריפה על התנהלות ראש הממשלה ועל הקווים שנחצים בפרשה לדבריהם. 

בראשית השבוע הודיע היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בצעד חריג כי שלח את חומרי החקירה בתיקי נתניהו לסניגוריו של ראש הממשלה באמצעות שליח, אך הם סירבו לקבלם. במכתב לפרקליטיו של נתניהו הגדיר מנדלבליט את הסירוב כתמוה. קודם לכן פורסם בכאן רשת ב כי מנדלבליט צפוי לדחות את בקשת באי כוחו של נתניהו לדחות את מועד השימוע בשל הסירוב לקחת את החומרים.

 

הפופולריים