מיקי גנור עומד בפני עיקול נכסים בחו"ל בשווי מיליונים

גנור עומד בפני עיקול נכסים בחו"ל במיליונים
עד המדינה לשעבר ביקש לצאת מהארץ כדי לטפל בעסקיו ובית המשפט ביקש מהמשטרה להגיב. לפי פרקליטיו הפגיעה הכלכלית בו לא מידתית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

עד המדינה לשעבר בתיק הצוללות, מיקי גנור, עומד לפני איום של עיקול נכסים שלו בחו"ל בשווי של מיליוני אירו, כך פורסם היום (רביעי) בחדשות הערב בכאן 11. הוא הגיש בקשה דחופה לצאת מהארץ כדי לטפל בנושא. בית המשפט דרש מהמשטרה להגיב בדחיפות לבקשה, אחרי שהתנגדו לכך מחשש שיימלט מהארץ. עורכי דינו של גנור טוענים שהפגיעה הכלכלית בו לא מידתית ולא עומדת בקנה אחד עם החוק.  


לפני שבוע קיבל גנור הודעה מנוטריון ציבורי בהונגריה, לפיה החל הליך הוצאה לפועל נגד חברת הנדל"ן שלו. לפי ההודעה - עליו לטפל בעניין בתוך 15 יום, אחרת ייגרם לו נזק של מיליוני אירו באופן מיידי. בעקבות זאת גנור פנה לבית המשפט בבקשה דחופה כדי שיאשר לו לצאת לבודפשט ליומיים בלבד, כדי לאתר גורמי מימון ורוכשים פוטנציאליים. 

הטענה של עורכי דינו, בועז בן צור ומאיר ארנפלד, היא שההתעלמות מהפגיעה הכלכלית בו לא מידתית ולא עומד בקנה אחד עם החוק. זאת אחרי שטענו במשך חודשיים שהרשויות נוקמות בגנור בדרכים שונות על כך שחזר מפרטים מעדותו. 

בשבוע שעבר הודיעה הפרקליטות לגנור כי בוטל הסכם עד המדינה עמו בפרשה. פרקליטות מחוז מיסוי וכלכלה, הודיעה לגנור כי הוא הפר את ההסכם בשל מסירת גרסאות השונות מהותית מגרסאות קודמות שמסר, סמוך ולאחר חתימת ההסכם, ובשל הפגיעה במהימנותו.

הפופולריים