"הסיט את תחתוניה וחשף את איבר מינו": אישום בגין ניסיון אונס

אישום: "הסיט את תחתוניה וחשף את איבר מינו"
מלסה ג'מבר בן 34 נאשם בניסיון אונס ובביצוע מעשה מגונה בשתי מתלוננות. על פי כתב האישום, הוא הגיח בריצה מאחורי אחת המתלוננת כאשר צעדה ברחוב במרכז תל אביב, תפס אותה במותניה, הפיל אותה על המדרכה ונשכב מעליה.
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית משפט
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד מלסה ג'מבר, בן 34, שנאשם בביצוע ניסיון אונס ומעשה מגונה בשתי מתלוננות בשבוע שעבר. על פי כתב האישום, ביום רביעי האחרון הגיח ג'מבר בריצה מאחורי המתלוננת כאשר צעדה ברחוב במרכז תל אביב, תפס אותה במותניה, הפיל אותה על המדרכה ונשכב מעליה.

בשלב זה, הרים ג'מבר את חצאיתה והסיט את תחתוניה, בניגוד להסכמתה, חשף את איבר מינו וניסה לאנוס אותה. המתלוננת התנגדה למעשיו ובניסיון למנוע ממנו מלבצע את זממו, אחזה ביד אחת באיבר מינו ובידה השנייה ניסתה להרחיקו מעליה וזעקה לעזרה. עוברי אורח שהיו בסמוך הצליחו להרחיק את ג'מבר מעל המתלוננת, שנחבלה ברגליה, ומנעו ממנו להמשיך לבצע את זממו.

כחודשיים קודם לכן, פנה ג'מבר למתלוננת נוספת שצעדה ברחוב בפתח תקווה, ושאל אותה "את גזענית?". למרות צעקותיה, הניח ג'מבר את ידיו על חזה מעל למעילה וביצע בה מעשים מגונים, עד שהדפה אותו בעזרת עוברי אורח שהגיעו למקום.

הפופולריים