ארבל אלוני הוא הרוצח שנעצר בחשד למעשי הונאה

ארבל אלוני הוא הרוצח החשוד בהונאה
אלוני הוא אחד משני רוצחיו של נהג המונית דרק רוט. מעצרו הוארך בשבעה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ארבל אלוני
צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90

ארבל אלוני, אחד משני רוצחיו של נהג המונית דרק רוט, הוא החשוד שנעצר אתמול בחשד למעשי הונאה לאנשים שהיו במצוקה כלכלית. כך הותר הבוקר (שלישי) לפרסום. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו בשבעה ימים.


אלוני חשוד שהקים, ביחד עם חשודים נוספים, רשת של הלוואות כספים שגבו מאנשים עמלות תיווך על הלוואות אטרקטיביות שהציגו, אך בפועל לא סיפקו להן אותן. אלוני חשוד בעבירות מרמה בנסיבות מחמירות כלפי אנשים קשי יום ובהיקף רחב וכן בעבירות של הלבנת הון, עבירות מס ועבירות על חוק הגנת הצרכן.

 עורכת דינו של אלוני, טליה גרידיש, אומרת כי החברה של אלוני עובדת באופן מסודר עם רואי חשבון וחוזים. "הלקוחות כן קיבלו שירות. אנחנו בתחילתה של חקירה ואני מאמינה שהדברים יתבהרו במהרה". לשאלה מדוע אלוני שב וחזור לעולם הפשע פעם אחר פעם, אמרה עו"ד גרידיש כי "מבחינתו הוא לא חזר לעולם הפשע והפלילים. "הוא מנהל הכול בצורה כשרה וחוקית העסקים חוקיים וכשרים וכך גם החוזים והגופים שאיתם הוא עובד. זכותו לפי דין לשמור על זכות השתיקה. תמיד יש חקירות שמתחילות בפערים גדולים ובסוף זה נגמר בקול ענות חלושה. הוא אומר שהכול כשר ויסתיים בצורה טובה".

כאמור אלוני הורשע ביחד עם אדם נוסף ברצח דרק רוט בשנת 1994. הוא ריצה עונש של 21 שנות מאסר ושוחרר בשנת 2015. בעברו מספר מעשי הונאה, בין היתר הורשע במסגרת הסדר טיעון לשנת מאסר על הונאה באשראי.

הפופולריים