תיק המעונות: הסתיימה פגישת גישור נוספת בעניינה של שרה נתניהו

תיק המעונות: הסתיימה פגישת גישור נוספת
דיון נוסף בין המדינה לבין פרקליטה של אשת רה"מ יתקיים ביום שני הבא. הסכמה עקרונית הסתמנה בין הצדדים ולפיה נתניהו תודה ותורשע בעבירה פחותה מזו שהואשמה בה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שרה נתניהו בבית המשפט
צילום: צילום: פלאש 90

תיק המעונות: היום (רביעי) התקיימה ישיבת גישור מכרעת בבית משפט השלום בירושלים בין הפרקליטות, לפרקליטה של רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. במסגרת הדיון הוחלט לקיים פגישת גישור נוספת ביום שני הבא. נתניהו נאשמת במרמה בנסיבות מחמירות ובמרמה והפרת אמונים על כך שקיבלה ביודעין 350 אלף שקלים בניגוד לנהלים לצורך ארוחות, בזמן שהועסקו מבשלות במעון ראש הממשלה. ככל הנראה, אם לא תהיה הסכמה אצל המגשר - ייחל ההליך המשפטי.

בפרקליטות דורשים שנתניהו תודה במעשים ובתמורה תואשם בסעיף מופחת ובתשלום קנס. ההערכה היא כי קיים סיכוי גבוה שתהיה הסכמה להסדר. מני נפתלי, אב הבית במעון ראש הממשלה לשעבר, אמר לתמר אלמוג ויובל אלבשן בכאן רשת ב על התיק: "ככל שמושכים את זה אז הציבור פחות מתעניין בזה. לאט, לאט אפשר להגיד שזה כלום - אבל מדובר ב-300 אלף שקל רק במה שגילו. יש עוד המון מידע שנתתי למשטרת ישראל. להגיע לחקר האמת זה משהו מאוד קשה. אני מאמין בצדק, אני אמשיך לרדוף צדק ואת האמת".

עוד הוסיף נפתלי על ההסדר: "היא תעדיף לשבת בכלא ולא לשלם כסף. היא צריכה לשלם ולהגיד שהיא עשתה טעות. זה לא יעבור לידה - אני לא אשב בשקט. הדבר הזה חייב להיות בהכרעה".

הפופולריים