החשוד שהתבצר בבנק בערד: קבלן שדרש מהבנק להשיב לו כספים

החשוד בבנק בערד: קבלן שדרש מהבנק להשיב לו כסף
לכאן חדשות נודע כי צ'ק שקיבל החשוד בסך 5 מיליון שקלים, בוטל סמוך להגעתו, מבלי שהבנק הודיע לו על כך. לפי החשד, הוא דרש ממנהל הבנק והעובדים להעביר לו את הסכום. סנגורו: "לא היו איומים והוא לא סיכן איש"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שוד בנק טפחות בערד
צילום: בלי

התבצרות החמוש בבנק בערד: מפרטים חדשים על האירוע שהתרחש אתמול בסניף מזרחי טפחות בעיר עולה כי החשוד הוא קבלן אמיד שהוזמן לפגישה בבנק, כפי הנראה לאחר שעות הפעילות, עם סגן מנהל הסניף.

לכאן חדשות נודע כי בפגישה התבשר הקבלן שצ'ק שקיבל לפני כמה ימים, על עבודה שעשה בסך חמישה מיליון שקלים, בוטל סמוך להגעתו על ידי נותן הצ'ק. הבנק, שלטענתו של הקבלן כבר קיבל את הכסף, הסכים לביטול ולא הודיע לו על כך. לפי החשד, דרש הקבלן ממנהל הבנק והעובדים להעביר את חמשת מיליוני השקלים.

בן משפחתו של הקבלן אמר היום (רביעי): "הוא לקוח וי.איי.פי בבנק. פתחו לו את הבנק לא בשעות הפעילות. אם הוא עבריין למה עשו את זה? הוא הבטיח את הכסף לספקים שלו והיה צריך אותו עבור החג. פתאום הוא גילה שהבנק לא מעביר לו מיליונים שקיבל על עבודתו". 


סנגורו של הקבלן אמר בתגובה: "הוא לא קושר את עצמו לאקדח, יתכן שהיה של סגן המנהל בבנק. מדובר באירוע קטן, ויכוח של לקוח עם הבנק שלא התנהל כשורה. לא היו איומים והוא לא סיכן איש". הארכת מעצרו של החשוד תתקיים אחר הצהריים בבית משפט השלום בבאר שבע.

הפופולריים