הרופא הסיר את האזיקים והשוטר לא עודכן: כך נמלט העציר המסוכן מבית החולים

כך נמלט העציר המסוכן מבית החולים הפסיכיאטרי
אזיקיו של תושב מעלה אדומים, שנאשם בתקיפת אחיו, הוסרו כי הרופא בביה"ח איתנים חשב שהם משפיעים על התנהגותו. העציר ניצל את חוסר התקשורת בין הרופא לשוטר המלווה, ברח מהכניסה הראשית וקפץ מעל גדר המבנה. המצוד אחר העציר נמשך
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשוד שנמלט, ויאן ויסקובסקי
צילום: צילום: משטרת ישראל

בעוד המשטרה ממשיכה לנהל מצוד אחר ולרי ויסוקובסקי, תושב מעלה אדומים שנאשם בתקיפת אחיו, מוגדר "אלים ומסוכן" ונמלט הבוקר (שלישי) מבית חולים פסיכיאטרי באזור ירושלים, כעת מתפרסמים פרטים חדשים אודות הבריחה של ויסוקובסקי. ראשיתו של האירוע בכך שרופא המחלקה הסגורה בבית החולים איתנים ביקש להסיר את אזיקי הידיים והרגליים של העציר, והסביר כי הם משפיעים על התנהגותו ועל קביעת חוות הדעת לגביו.

לאחר שהאזיקים הוסרו, השוטר שליווה את ויסוקובסקי ביקש לקבל עדכון אם מוציאים אותו מהמחלקה הסגורה, והמתין מחוץ לה לצורך שיחת העציר עם הרופא. הרופא הוביל את ויסוקובסקי לחדר צדדי מחוץ למחלקה מבלי לעדכן את השוטר. אז העציר ניצל את ההזדמנות וברח בריצה מהחדר, שסמוך ליציאה מבית החולים, נמלט מהדלת הראשית וקפץ מעל הגדר המקיפה את המבנה.


לפי הודעת המשטרה הבוקר, אתמול הוגש נגד ויסוקובסקי כתב אישום בבית משפט השלום בירושלים. השופט החליט בדיון כי הנאשם יוחזר לבית החולים איתנים וישהה שם במעצר בתנאי אשפוז לצורך קבלת חוות דעת. לאחר שהעציר ברח הבוקר, כוחות משטרה רבים, מלווים במסוק, ערכו סריקות לאיתורו.

במשטרה קראו לציבור לדווח על מקום הימצאו של ויסוקובסקי בן ה-28. תיאורו: קירח, גוון עור בהיר, גובהו 1.70, עיניים בגוון חום. ויסקובסקי לבש קפוצ'ון אפור שמתחתיו חולצה לבנה, מכנס כהה ונעל נעלי ספורט.

הפופולריים