חטף ואנס בת 7 לעיני עמיתיו: אישום נגד פלסטיני תושב דיר קדיס

חטף ואנס בת 7: אישום נגד תושב דיר קדיס
עו"ד בלייכר המייצג את הקטינה: הוא אנס את הילדה לעיני עמיתיו הפלסטינים. על פי האישום, הפלסטיני לא שיחרר את הילדה גם כשבכתה וזעקה לעזרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כלא
צילום: גטי אימג'ס

כתב אישום חמור הוגש היום (ראשון) נגד גבר פלסטיני, תושב דיר קדיס, בגין אינוס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה של ילדה בת 7. לדברי המשטרה, בתום חקירה שערכה מספר חודשים, "הגישה הפרקליטות הצבאית, בבית המשפט הצבאי בעופר, כתב אישום נגד הנאשם בגין אונס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה".

על פי האישום, החשוד, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בניקיון ותחזוקה, הכיר את הילדה במוסד החינוכי וטיפח עימה קשר בכך שהיה מדבר איתה מעת לעת ונותן לה ממתקים. לטענת המשטרה, "באחד הימים הוביל הנאשם את הילדה לבית באזור, בעודו אוחז בידיה בכוח, גורם לנפילתה ואונס אותה - תוך שהיא בוכה וזועקת לעזרה, ורק לאחר שסיים לבצע את זממו משחרר אותה לביתה".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, שמלווה את משפחתה של הילדה שנפגעה, מסר בתגובה לאירוע כי "מדובר באירוע אכזרי ומזעזע ביותר, כאשר במהלכו נכחו אנשים נוספים, ככל הנראה עובדים פלסטינים, אשר השפילו את הילדה וביזו אותה וסייעו בידי הנאשם. לכאורה מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצה של חלאות אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".

הפופולריים