החזיקו בידיה וברגליה כדי שלא תתנגד: פרטים חדשים על אונס הילדה בת ה-7 על ידי פלסטיני

חברי הפלסטיני הנאשם באונס ילדה בת 7 סייעו לו
חבריו של הפלסטיני מהכפר דיר-קדיס, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והואשם בחטיפה, תקיפה ואונס, טרם נעצרו. עו"ד איתמר בן גביר: "ראש הממשלה חייב להורות מיידית לפשוט על הכפר ממנו יצאו חיות האדם שאנסו את הילדה, ולהביא את הנאשמים לדין בכל מחיר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אזיקים
צילום: פלאש 90

חבריו של הפלסטיני מהכפר דיר-קדיס, נגדו הוגש אתמו כתב אישום בגין אונס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה של ילדה בת 7, נכחו בבית שבו בוצע האונס וסייעו לנאשם. כך עולה מפרטים חדשים אודות המקרה, שפורסמו הבוקר (שני) בכאן רשת ב. חברי הנאשם צחקו על הילדה, והחזיקו בידיה וברגליה כדי שלא תוכל להתנגד לאונס. עם זאת, החברים טרם נעצרו.

את כתב האישום הגישה אתמול הפרקליטות הצבאית לבית המשפט הצבאי בעופר, בתום חקירה שנמשכה כמה חודשים. על פי האישום, הפלסטיני, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בניקיון ותחזוקה, הכיר את הילדה במקום עבודתו וטיפח עמה קשר בכך שהיה מדבר איתה מעת לעת ונותן לה ממתקים. באחד הימים הוביל הנאשם את הילדה לבית באזור, ובעודו אוחז בידיה בכוח גרם לנפילתה ואנס אותה - תוך שהיא בוכה וזועקת לעזרה. רק לאחר שסיים לבצע בה את זממו, שיחרר את הילדה לביתה.

עורך הדין חיים בלייכר מארגון "חוננו", שמלווה את משפחת הילדה, אמר: "מדובר בשנאה מזוקקת של קבוצת חלאות, אשר נהגו נגד כל ערך אנושי רק בשל היות הקורבן יהודיה".

עו"ד איתמר בן גביר אמר על המקרה: "בכנסת הקרובה אפעל לשינוי החוק ולגזר דין מוות, למי שאונס ממניע לאומני. כמו שמחמירים בעבירות אחרות ממניע לאומני, אין שום סיבה שאונס ממניע לאומני לא יגרור אחריו גזר דין מוות.

"ראש הממשלה חייב להורות מיידית לפשוט על הכפר ממנו יצאו חיות האדם שאנסו את הילדה, ולהביא את הנאשמים לדין בכל מחיר. אי מעצרם בגלל אי אלו שיקולים 'הומניים' וכדומה, הוא מתן היתר לביצוע פשעים נוספים כגון אלו".

הפופולריים