מחמוד קטוסה: הרגשתי שהחוקרים נגדי

מחמוד קטוסה: הרגשתי שהחוקרים היו נגדי
הנאשם לשעבר באונס הילדה בת ה-7 תוקף את המשטרה ואומר בריאיון לתוכנית "ערב ערב": אם המשטרה צריכה לחקור מישהו - שיעשו את זה נכון. זה הרס את החיים שלי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחמוד קטוסה
צילום: ערב ערב

"אני לא ראיתי את הילדה, לא מכיר אותה ולא מכיר את המשפחה הזאת": כך אמר היום (שלישי) מחמוד קטוסה, הנאשם לשעבר באונס הילדה בת ה־7, בריאיון לאורי לוי בתוכנית "ערב ערב" בכאן 11. קטוסה לא חסך ביקורת על החקירה ואמר: "אני מבקש מהחוקרים שאם הם צריכים לחקור אדם על משהו – שיעשו את זה בצורה נכונה, כמו שצריך, ולא יגיעו לבן אדם הלא נכון. הם צריכים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך".על המעצר הוא מספר: "רק אחרי 50 יום במעצר אתה אולי תרגיש את ההרגשה שאני מרגיש – ההלם והכאב שהיה לי ולמשפחה שלי. אף בן אדם לא יכול להסביר את זה חוץ ממני. ולי אין מילים. זה הרס את החיים שלי, הדבר הזה. 

בהמשך התייחס קטוסה לבדיקת הפוליגרף. הוא טוען כי החוקר היה נגדו, ואף ביקש ממנו לשנות את הצורה שבה הוא עונה על השאלות: "לא ידעתי מה זה פוליגרף. לקחו אותי בשבעת הימים הראשונים, שמו לי כל מיני דברים בידיים ולא הבנתי מה זה. כשהייתי משיב, 'לא', החוקר אמר לי, 'אתה צריך להגיד 'לא' בצורה אחרת'. הייתה לי הרגשה שמי שעושה לי את הפוליגרף – הוא נגדי". נוסף על כך טען כי שפת הבדיקה הייתה לא בשפת אימו, אלא בעברית.

"אני עדיין לא מבין למה. הכל שקר. אין מילה אחת נכונה", אמר קטוסה על הסיבות שהביאו למעצרו. "אני בן אדם נורמלי. הרבה אנשים מכירים אותי בעיר. לא הייתי נכנס לשום בית בלי לדפוק בדלת. אני כמו כל בן אדם נורמלי".

על מקרה האונס אמר: "אין לי את המחשבה הזאת (אונס). אני לא יכול לשמוע שלקחו אותי על דבר כזה – לא יכול. עכשיו אין לי מחשבה חוץ מהמשפחה שלי".

הפופולריים