חודשיים אחרי: מת הילד בן ה-11 שנפצע בתאונת הפגע וברח בירושלים

מת בן ה-11 שנפצע בפגע וברח בי-ם לפני חודשיים
חיים בנימין ביגלאייזן מירושלים אושפז במצב אנוש לאחר שנדרס בצומת רמות בחול המועד פסח. הנהג הדורס, נתנאל סנדרוסי, הואשם בהפקרה לאחר פגיעה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונת דרכים ירושלים
צילום: צילום: איחוד הצלה

בבית החולים שערי צדק בירושלים נפטר היום (ראשון) הילד חיים בנימין ביגלאייזן מירושלים, בן ה-11, שנפצע אנושות בתאונת הפגע וברח בצומת רמות בירושלים בחול המועד פסח. הוא אושפז בבית החולים לפני כחודשיים וחצי ומאז נאבק על חייו. 

נגד הנהג הדורס, נתנאל סנדרוסי, הוגש כתב אישום בגין הפקרה לאחר פגיעה. בכתב האישום נכתב כי ביום ב-21 באפריל השנה בשעות הערב נהג סנדרוסי, ברחוב גולדה מאיר בירושלים. יחד עימו נסע מאיר גמליאל. הנאשמים הגיעו לצומת הרחובות גולדה מאיר ויצחק מירסקי כשסנדרוסי נוהג במהירות גבוהה. באותה עת חצה את הצומת חיים בנימין ביגלאייזן כשרמזור הולכי הרגל בו חצה הילד את הכביש הורה אדום. מכתב האישום עולה כי סנדרוסי נהג אל תוך הצומת במהירות, ופגע בעוצמה בנפגע שהיה על מעבר החצייה.

סנדרוסי וגמליאל הבחינו בפגיעה, עצרו את הרכב לאחר הצומת, ואז התיישב גמליאל בכיסא הנהג ברכב ועזב את הצומת במהירות מבלי שהשניים הושיטו עזרה לנפגע, מבלי שהזעיקו עזרה ומבלי שהתייצבו בפני שירותי ההצלה או החקירה והציגו את עצמם כמי שהיו מעורבים בתאונה. גמליאל הואשם בעבירות של חובת נוסע להתקשר לגופי הצלה ונהיגה מעל המהירות המותרת. הפרקליטות ביקשה לעצור  אותם  עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

אף על פי שכתב האישום שהוגש קבע כי הנהג הוא נתנאל סנדרוסי, בפרקליטות אמרו כי לא ניתן לקבוע זאת בוודאות. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם התיעוד היחיד, כמה שעות לפני התאונה, שבו נראים סנדרוסי וחברו מאיר גמליאל נכנסים לרכב ושמראה שמי שיושב בכיסא הנהג הוא אכן סנדרוסי.

הפופולריים