התאונה בדרום: חשד שהנהג היה תחת השפעת סמים

התאונה בדרום: חשד שהנהג היה תחת השפעת סמים
מעצרו של הנהג, יוסי כהן, הוארך ב-3 ימים. נציג המשטרה: הנהג קיבל בעבר דוחות על עבירות תנועה, בהן מעבר ברמזור אדום. הוא מציג כאילו הוא לא זוכר; סנגורו: הוא נחבל בראש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
התאונה בכביש 7 בדרום בין משאית לכלי רכב פרטי
צילום: צילום: דוברות זק"א

בית המשפט האריך היום (שישי) בשלושה ימים את מעצרו של יוסי כהן, נהג המשאית שפגע בכלי רכב פרטי אתמול וגרם למותם של שני בני אדם. כמו כן נבדק חשד כי הנהג היה תחת השפעת סמים בעת התאונה. נציג המשטרה אמר בדיון כי "יש לו כמה דוחות, גם סטייה מנתיב ומעבר ברמזור אדום". עוד הוסיף הנציג כי הנהג מציג כאילו הוא לא זוכר.עורך דינו אמר בתגובה: "הוא נחבל בראשו ולא זוכר את התאונה. צריך לשחרר אותו".

בתאונה נהרגו אישה בת 28 ואת בנה התינוק בן החודשיים בכביש 7 סמוך לגדרה. נהג המשאית, תושב אשקלון בן 32, היה בדרכו למקום עבודתו. עורך דינו התייחס לעבר התעבורתי של מרשו ואמר כי "מדובר בדוחות שמקבל כל נהג שנוהג שעות ארוכות במשך שנים. למיטב ידיעתי מעולם לא הייתה לו מעורבות בתאונה".

עורך הדין התייחס גם למצבו הנפשי של נהג המשאית ואמר: "הוא במצב נפשי קשה. הוא לא מעקל ולא מבין איך זה קרה". בחקירת האירוע נבדקת האפשרות שהמכונית הפרטית עצרה בשולי הדרך כדי שהאם תוכל להניק את התינוק.


במכונית הפרטית היו האם, האב ושני ילדיהם. האב, שנהג ברכב, מאושפז במצב קשה מורדם ומונשם והילד הנוסף כבן שנתיים נפצע קל. השניים פונו לבית החולים קפלן ברחובות. האם, שישבה במושב האחורי, נהרגה במקום, והתינוק, שהיה בידיה בעת הפגיעה, חולץ במצב אנוש ונפטר מפצעיו לאחר מכן.

בחדשות הערב דווח אמש כי נהג המשאית סטה מהנתיב. בוחני התנועה מצאו שלפני הפגיעה במכונית הוא פגע במעקה הבטיחות ומשם במכונית, אותה גרר כמה עשרות מטרים. בחקירה הראשונית שהתנהלה בזירת האירוע בכביש 7 סמוך למחלף בית רבן, אמר שהוא מבולבל ואינו יודע להסביר מדוע סטה מהנתיב.

הפופולריים