הותר לפרסום: אדיר רצון - הוא החשוד בהצתת בית הגננת המתעללת

אדיר רצון - הוא החשוד בהצתת בית הגננת המתעללת
על פי החשד, רצון, בן 18 מקרני שומרון, הגיע לבית המשפחה של כרמל מעודה, הנאשמת בהתעללות בפעוטות, והצית את הבית במתחם המחסן החיצוני שנמצא בקומה הראשונה. למשטרה תיעוד של רצון ליד בית משפחתה של הגננת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אדיר רצון - חשוד בהצתת בית משפחת כרמל מעודה
צילום: מתוך האינסטגרם של רצון

אדיר רצון, בן 18 מקרני שומרון, הוא החשוד בהצתת בית משפחתה של כרמל מעודה, המטפלת הנאשמת בהתעללות בפעוטות בראש העין. כך הותר הבוקר (שישי) לפרסום. על פי החשד, רצון הגיע לבית המשפחה של מעודה בשבת לפנות בוקר והצית את הבית במתחם המחסן החיצוני שנמצא בקומה הראשונה.


ביום רביעי הוארך פעם נוספת מעצרו של רצון, שמכחיש את המיוחס לו. לטענת המשטרה, יש לה צילומי אבטחה ואיכון מכשירו הנייד של רצון שמעידים שביצע את העבירה. במשטרה אף נבדקת האפשרות שרצון, המוכר למשטרה, נשכר על מנת לבצע את ההצתה.

עורכת דינו, שילה דורפמן התייחסה, בריאיון לתוכנית בחצי היום השישי עם ליאת רגב בכאן רשת ב, לטענות המשטרה ואמרה: "הוא לא גר בקרני שומרון יותר משנה, הוא התגורר בראש העין בשנה האחרונה. הוא צולם בתוך מונית ולא ליד בית המטפלת לכאורה. הדיווחים לא כל כך תואמים את המציאות לצערי".

עו"ד דורפמן הוסיפה כי "יש לו עבר באירוע שקשור בהצתה. כמובן שזה מעורר חשד, והמשטרה חוקרת, זה בסדר גמור לחקור, אבל מפה ועד זה שיש להם ראיות, והוא נצפה במצלמות אבטחה, כשהוא בכלל לא מהאזור - יש מרחק רב".

רצון נעצר לפני כשבוע בשעות הערב והוא טען כי במהלך המעצר הוא הוכה על ידי השוטרים. מה שהביא את השופטת להורות על העברת תיק החקירה יעבור לחלקה לחקירות שוטרים. המשטרה מחזיקה בסרטונים מלפני ואחרי האירוע שמתעדים את החשוד בקרבת ביתה של מעודה, כשהוא מחזיק ככל הנראה באמצעי ששימש אותו להצתה.

נגד מעודה בת ה-25 הוגש השבוע כתב אישום חמור בגין 18 אישומים הכוללים עבירות של התעללות בקטין או חסר ישע ותקיפת קטין או חסר ישע. האישומים הקשים מתייחסים ל-11 פעוטות בגן "בייבי לאו" בראש העין. בית המשפט האריך את מעצרה עד לקבלת החלטה אחרת בעניין. בבקשת המעצר נכתב כי מעודה "פגעה בתינוקות ובפעוטות רכים, חלקם ללא יכולת שפתית כלל, שאין ביכולתם לספר ולפנות לסיוע מהוריהם".

הפופולריים