הצתת בית המטפלת הנאשמת בהתעללות: המשטרה עצרה שני חשודים נוספים

הצתת בית המטפלת המתעללת: נעצרו עוד 2 חשודים
לשני החשודים, בני 20 ו-26 מראש העין, יש קשר לאדיר רצון בן ה-18, שנעצר זמן קצר לאחר הצתת בית משפחתה של כרמל מעודה. שלושת החשודים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בית הגננת המתעללת מראש העין עולה באש
צילום: דוברות המשטרה

המשטרה עצרה שני חשודים נוספים, בני 20 ו-26 מראש העין, בהצתת בית משפחת המטפלת הנאשמת בהתעללות בפעוטות - כרמל מעודה. השניים יובאו היום (ראשון) לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה.

לשני החשודים יש קשר לאדיר רצון בן ה-18 מקרני שומרון, שנעצר בחשד להצתת בית משפחת מעודה בראש העין זמן קצר לאחר האירוע לפני כשבוע, אך אין להם קשר להורי הפעוטות שהיו בגן של מעודה. היום בצהריים צפוי להתקיים דיון בבית משפט השלום בפתח תקווה גם בהארכת מעצרו של רצון.

על פי החשד, רצון הגיע לבית המשפחה של מעודה בשבת לפנות בוקר והצית את הבית במתחם המחסן החיצוני שנמצא בקומה הראשונה. רצון מכחיש את המיוחס לו, אך לטענת המשטרה, יש לה צילומי אבטחה ואיכון מכשירו הנייד של רצון שמעידים שביצע את העבירה. בנוסף, נבדקת האפשרות שרצון נשכר על מנת לבצע את ההצתה.

נגד מעודה בת ה-25 הוגש בשבוע שעבר כתב אישום חמור בגין 18 אישומים הכוללים עבירות של התעללות בקטין או חסר ישע ותקיפת קטין או חסר ישע. האישומים הקשים מתייחסים ל-11 פעוטות בגן "בייבי לאו" בראש העין. בית המשפט האריך את מעצרה עד לקבלת החלטה אחרת בעניין. בבקשת המעצר נכתב כי מעודה "פגעה בתינוקות ובפעוטות רכים, חלקם ללא יכולת שפתית כלל, שאין ביכולתם לספר ולפנות לסיוע מהוריהם".

הפופולריים