"השוטרים דפוקים": ליהיא גרינר קיבלה דוח ותקפה

"השוטרים דפוקים": ליהיא גרינר קיבלה דוח ותקפה
פליטת הריאליטי נתפסה עם טלפון בידה וגידפה: ״תימני קטן כמו התחת שלי״. לבסוף גערה בשוטר שיימהר: "אתה איטי רצח, יש לאנשים חיים, לא כמו שלך"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליהיא גרינר
צילום: בלי

פליטת הריאליטי ליהיא גרינר נתפסה היום (ראשון) בכביש 471 כשהיא נוהגת לכאורה עם טלפון נייד בידה. שוטר התנועה שחיכה בצד הדרך עצר אותה והיא קיבלה ממנו דוח תנועה על סך 1,000 שקלים ו-8 נקודות.
בזמן קבלת הדוח, העלתה גרינר סרטון לאינסטגרם הפרטי שלה, שבו היא מגדפת את השוטר, מכנה אותו ״תימני קטן כמו התחת שלי״, ״מניאק״ ו״בן זונה״.


גרינר לא עצרה בכך והמשיכה להשפיל את השוטר עם אמירותיה: "אנשים הזויים, למה שוטרים במדינה הזאת דפוקים, למה? מאיפה הם מקבלים את ההכשרה שלהם, למה משעמם להם, למה הם אנשים בדיחה? המשטרה פה היא בדיחה".

כוכבת הריאליטי המשיכה: "אף פעם לא ראיתי שוטר נורמלי שאפשר להיות ממנו בלחץ. הייתי בטלפון עם הספיקר, יש לי מערכת באוטו, הייתי בפקק והמניאק מאחוריי רושם לי דוח כי משעמם לו, הוא מעשן סיגריה, אלה השוטרים במדינה, בן זונה. זה פשוט לא ייאמן". לבסוף גערה בשוטר שיימהר: "אתה איטי רצח, יש לאנשים חיים, לא כמו שלך. אני גם בפקק, והוא גם לא יודע לכתוב".

המשטרה: "המשטרה רואה בחומרה רבה את הדברים ושומרת לעצמה את הזכות לפעול בכל הכלים החוקיים, הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. המשטרה לא תעמוד מן הצד אל מול אמירות בלתי ניסבלות ובלתי ראויות, כנגד שוטרים שעושים עבודתם נאמנה אוכפים חוק ושומרים על שלום הציבור וביטחונו".

הפופולריים