עו"ד פנחס רובין: "אם הייתי מקבל שכר טרחה מרה"מ הייתם יודעים"

"הייתם יודעים אם הייתי מקבל שכר טרחה מרה"מ"
הפרקליט מצוות ההגנה של נתניהו סירב להתייחס בכאן רשת ב לשאלה אם הוא מייצג את רה"מ. לדבריו: "לא הייתי מוכן לקבל את חומרי החקירה ואכן לא קיבלתי אותם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

עורך הדין פנחס רובין מצוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו אישר היום (חמישי) שלמעשה לא קיבל שכר טרחה בתיקי ראש הממשלה. בריאיון לתמר אלמוג ומוטי גילת בכאן רשת ב אמר רובין: גזרתי על עצמי לא לדבר בתקשורת בענייני נתניהו. אילו הייתי מקבל את שכרי מראש הממשלה – הייתם שומעים אותי ביתר שאת".

האזינו לריאיון המלא עם פנחס רובין

לשאלה אם הוא עדיין מייצג את ראש הממשלה השיב רובין: "אני לא אמרתי שאני מייצג או שלא. אני משאיר את זה בעמימות. אני לא הייתי מוכן לקבל את חומרי החקירה ואכן לא קיבלתי אותם. זה לא שאני מסתתר עם העמדה שלי".

בחודש שעבר הודיע היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שגם אם סנגוריו של נתניהו יתפטרו ברגע האחרון - מועד השימוע לא יידחה פעם נוספת. קודם לכן הודיעה הפרקליטות לעו"ד עמית חדד שהיא דוחה את טענותיו בקשר לחוסרים בחומרי החקירה שהועברו אליו. 

כמו כן הודה מנדלבליט בחודש שעבר שלאחר השימוע ההחלטה אם להגיש נגדו כתב אישום תתעכב בחצי שנה. תשובה שהגיש לבית המשפט במסגרת הליך תביעה ייצוגית נגד אתר וואלה בתיק 4000, ביקש מנדלבליט לדחות את התביעה האזרחית ומסר: "לאחר קיום השימוע יחל הליך לבחינת הטענות שעלו בשימוע וזאת עד להחלטה סופית, לפיכך מבוקש לעכב את ההליך למשך חצי שנה".

הפופולריים