תושב תל אביב שגר בסמוך לזירת הפיצוץ: "חשבתי שזה טיל, הכל רעד"

הפיצוץ בתל אביב: "חשבתי שזה טיל, הכל רעד"
גיורא דוידוב, שהתעורר באמצע הלילה עם הישמע פיצוץ הרכב בו נהרג גבר בן 23, סיפר בכאן רשת ב: "טוב שזה לא קרה ב-7:00, כשהכביש סואן, זה קרוב מאוד לבתים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גיורא דוידוב, עד לפיצוץ בתל אביב; זירת הפיצוץ
צילום:

גיורא דוידוב, תושב תל אביב שמתגורר כ-40 מטרים מהאזור בו אירע פיצוץ הרכב לפנות בוקר היום (רביעי), משחזר את רגעי הבהלה בראיון לאריה גולן בכאן ברשת ב. "היה פיצוץ חזק מאוד, התריסים רעדו. כשהסתכלתי בחלון ראיתי רכב עולה באש, זה היה ממש מפחיד". לדבריו, "חשבתי שזה טיל שנחת. הפיצוץ היה עז. חברים שגרים באזור התחנה המרכזית, שזה בערך 400 מטרים משם, הגיעו לצומת ואמרו שגם הם שמעו את הפיצוץ".


"טוב שזה לא קרה כשהכביש סואן, עם ילדים"

דוידוב, שהתעורר עם הישמע הפיצוץ בסביבות השעה 3:00 וירד לזירה, המשיך וסיפר כי "רבע שעה אחרי זה, כשהגיעו הכוחות, שכנה מצאה מהעבר השני של הכביש את כף היד של הגבר, 30 מטר משם". הוא הדגיש כי "טוב שדבר כזה לא קרה חלילה בשעה 7:00 כשהכביש סואן, עם ילדים. זו חנייה שקרובה מאוד לבתים".

בפיצוץ, שאירע בדרך קיבוץ גלויות פינת ישראל גורי בתל אביב, נהרג גבר בן 23, תושב אשקלון. כתוצאה מהפיצוץ, המכונית נשרפה כליל. ככל הנראה לא מדובר בחיסול אלא ב"תאונת עבודה", המכונית עצמה חנתה ולא הייתה בנסיעה. המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע. 


הפופולריים