החשודים באונס בקפריסין שוחררו: "זה הרגיש כמו לינץ', כל המדינה הייתה נגדנו"

"הרגיש כמו לינץ'": החשודים באונס שוחררו ממעצר
אמו של אחד החשודים ששוחרר היום ממעצר בקפריסין אמרה כי בנה טען מהרגע הראשון כי הוא חף מפשע. עורך הדין ניר יסלוביץ' שייצג חלק מהחשודים אמר כי סרטונים שהעביר לחוקרי המשטרה הביאו אתמול למעצר המתלוננת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שוטרים בקפריסין מלווים כמה חשודים באונס הצעירה באייה נאפה, 18.07.19
צילום: אי-פי

"אני לא יודעת איך הילד שלי יחזור אחרי הטראומה שהוא עבר. אני לא יודעת איך להתמודד עם ההרגשה שכל המדינה הייתה נגדנו". כך אמרה היום (ראשון) אמו של אחד הנערים החשודים בביצוע האונס הקבוצתי בקפריסין, בריאיון לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

אמו של הצעיר הוסיפה כי מהרגע הראשון בנה אמר כי הוא חף מפשע. באשר לפרסומים לפיהם כי משטרת קפריסין חושדת כי הצעירה בדתה את האונס אמרה כי היא "מאמינה וסומכת על מערכת הצדק בקפריסין, שאם במידה וזה נכון אז הם ימצו את הדין מולה". היא התייחסה לסיקור התקשורתי בארץ של הפרשה ולדבריה "זה הרגיש כמו לינץ' תקשורתי. אמירות כמו "תפוז מכני" זה אכזרי לכל הורה ולכל מי ששומע את זה".

עו"ד ניר יסלוביץ' המייצג כמה מהנערים החשודים באונס אמר בריאיון כי לאורך כל הדרך התריע בפני צוות החקירה בקפריסין ובפני כלי התקשורת בישראל שמדובר בתלונה כוזבת של המתלוננת. לדבריו המתלוננת נעצרה אתמול בערב לאחר שצוות החקירה הציג בפניה סרטונים שהעביר להם, שאחריהם לא הצליחה להסביר את גרסתה. 

עו"ד יסלוביץ' הוסיף כי עלה חשד שבעבר ניסתה המתלוננת לקבל מהביטוח כסף בגין תלונה על אונס, דבר שמסתבר כי הוא נפוץ בקפריסין. הוא סיכם כי לא יישכח עד סוף ימיו את ההתרגשות ואת הבכי של ההורים לאחר שבישר להם על שחרור הנערים: "הם על סף התמוטטות רגשית".

היום (ראשון) שוחררו בלי תנאים שבעת הצעירים הישראלים שהיו חשודים באונס. מוקדם יותר דיווחו כלי תקשורת בקפריסין כי הצעירה הבריטית שהתלוננה שנאנסה בידי הנערים, עשתה זאת מפני שכעסה על כך שצולמה בזמן שקיימה יחסי מין עם כמה מהם. הצעירה, שנעצרה היום בידי המשטרה בחשד למתן עדות שקר, תובא מחר לבית משפט שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרה.

הפופולריים