בגלל ויכוח על חניה: גבר בן 40 נורה למוות ברמלה לעיניי אשתו ובנותיו

בשל ויכוח על חניה: בן 40 נורה למוות ברמלה
ההרוג העיר לגבר בן 74 על חנייה והוא ירה בו, לעיניי אשתו וילדיו. צוות של מד"א פינה את הפצוע אל בית החולים אסף הרופא שם נקבע מותו. המשטרה עצרה גבר החשוד במעורבות באירוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הירי ברמלה, יולי 2019
צילום:

גבר כבן 40 נורה היום (ראשון) למוות ברחוב בחניון קניון עזריאלי ברמלה. צוות של מגן דוד אדום פינה אותו אל בית החולים אסף הרופא תוך ביצוע פעולות החייאה, שם לבסוף נקבע מותו. המשטרה עצרה גבר בן 74, החשוד במעורבות באירוע. ככל הנראה מדובר בוויכוח על חניה.

מהחקירה ראשונית עולה כי שהוויכוח בין השניים החל בעקבות הערה של בן ה-40 ליורה על כך שהוא לא חנה "ישר". בעקבות זאת החל ויכוח מחוץ לרכב שהתפתח לעימות פיזי. היורה שלף נשק וירה בחזה של הקורבן. שתי ילדותיו היו ברכב בזמן האירוע וגם אשתו הייתה עדה לירי. 

פרמדיק מגן דוד אדום אופיר שיש, שהוזעק למקום, סיפר: "כשהגענו לחניון של המרכז המסחרי ראינו גבר בשנות ה-40 לחייו שוכב מחוסר הכרה עם פצעי ירי בגופו כששוטרת מבצעת בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן תרופות, הנשמות ועיסויים. העלנו אותו במהירות לאמבולנס ופינינו אותו במצב קריטי תוך המשך ביצוע פעולות החייאה".


בתוך כך, סיירו הבוקר השר לביטחון פנים גלעד ארדן וממלא מקום המפכ"ל מוטי כהן בעיר לוד, בעקבות עלייה במספר מקרי הרצח שאירעו בעיר ולאחר שבסוף השבוע נורתה בעיר ילדה בת תשע. בדיון השתתפו גם ראש עיריית לוד יאיר רביבו ובכירים נוספים. ארדן ציין כי הוא מצפה מהמשטרה להציב כוח שיטור משמעותי וקבוע בעיר.  

"אי אפשר להתכחש לכך שבחברה הערבית רמת האלימות והפשיעה היא באופן בלתי פרופורציונאלי והרבה יותר גבוהה מחלקה באוכלוסייה" ציין ארדן. "מנהיגות החברה הערבית חייבת לקחת אחריות ומנהיגות ולומר את הדברים בצורה הכי ברורה. אבל אנחנו כמדינה, כמשרד וכמשטרה, לא יכולים לישון בלילה בלי לדעת שאנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים".

הפופולריים