"צריף של עונשים": תלונה שלישית נגד גננת בגן נעמת בדימונה

"צריף עונשים": תלונה שלישית נגד גננת בדימונה
הורים נוספים טוענים שבתם הפעוטה מפחדת להגיע לגן ושנמצאו על גופה סימני אלימות. נעמת: "מנועים מלקיים בירור על תלונות שטרם הובאו בפנינו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גן
צילום: גן

תלונה שלישית הוגשה אתמול למשטרה בידי זוג הורים בגין התעללות בגן נעמת בדימונה. ב"הבוקר הזה" בכאן רשת ב פורסם הבוקר (שלישי) כי על פי התלונה, בתם – פעוטה בת שנתיים – חזרה להרטיב, מורטת לעצמה את השיער, מתנהגת באלימות ומדברת על צריף של עונשים.

נוסף על כך, טוענים ההורים כי נמצאו סימני אלימות על גופה. "הילדים שלנו מעולם לא חזרו עם כל כך הרבה חבלות מהגן או הביעו פחד ספציפי מהגננת. זו ילדה שמדברת על הכל והיא לא מעוניינת לדבר על הגן", אמרו  ההורים.

דברים דומים סיפרו הורים נוספים שהתלוננו על חבלות לא מוסברות על גופם של ילדיהם והזנחה. זוג אימהות סיפרו אתמול שהבנות שלהן מפחדות מהגננת. השבוע פורסם בכאן חדשות על שתי תלונות שהוגשו במשטרה נגד אותה גננת, וכי לפני שבועיים פוטרה מטפלת במעון בגלל יחס לא הולם לאחד הפעוטות.

סייעת שעבדה בעבר בגן טוענת כי ראתה את הגננת מכה ילד בראש בעזרת מקל מטאטא. במקרה אחר ראתה את אותה גננת זורקת קורנפלקס על הרצפה, כדי שהפעוטות יאספו ויאכלו. לדברי הסייעת - היא פוטרה יום לאחר שהתלוננה למנהלת המקום על אלימות.

מנעמת נמסר בתגובה: "נעמת מגלה אפס סובלנות למעשי אלימות במעונות שבפיקוחה וכך תמשיך לנהוג. לא נסבול אלימות מכל סוג ומכל כיוון – לא נגד הפעוטות ולא בצורת משפט שדה נגד מטפלות. מכיוון שהוגשה למיטב הבנתנו תלונת הורים למשטרה, נעמת מנועה מלקיים בירור על תלונות שטרם הובאו בפניה".

הפופולריים