תיעוד: ויכוח בכביש בקריית גת הסתיים בדקירה ואיום ברצח - לעיני הילדים

תיעוד: דקר נהג בשל ויכוח בכביש - ונמלט
כתב אישום הוגש נגד גבר בן 30 שדקר בסכין יפנית תושב קריית גת בן 43, ופצע אותו קשה. רוכב אופנוע בן 17 תקף נהג בתל אביב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד הדקירה בכביש בקריית גת
צילום:

תושב קריית גת בן 43 נדקר ונפצע קשה בסוף השבוע האחרון לאחר שהתפתח ויכוח בינו לבין נהג אחר על השימוש בדרך. הדוקר, גבר בן 30, נמלט מהמקום לאחר המעשה והתייצב כעבור כמה שעות בתחנת המשטרה, שם טען כי פעל כשורה באירוע. אתמול (שני) הוגש נגדו כתב אישום.


בשעות הצהריים בשבת האחרונה נדקר תושב קריית גת באמצעות כלי חד, ונפצע באורח קשה, במהלך ויכוח שהתפתח בינו לבין נהג רכב אחר בכביש, שנמלט מהמקום לאחר המעשה. כעבור כמה שעות, התייצב הדוקר בתחנת המשטרה בעיר, שם טען כי פעל כשורה באירוע  ואז נעצר לחקירה. אתמול הוגש נגדו כתב אישום חמור בגין מעשיו.

מחקירת המקרה עלה כי במהלך נסיעתם של השניים לכיוון שכונת כרמי גת בעיר, כל אחד ברכבו שלו, וכשילדיו של הקורבן עמו ברכב, סטה החשוד עם רכבו וגרם לקורבן להסיט אף הוא את רכבו שמאלה. כתוצאה מכך, נגרם נזק לצמיג הרכב של החשוד. השניים עצרו את מכוניותיהם מרחק קצר לאחר מכן ופרץ ביניהם ויכוח. לאחר מכן, הקורבן המשיך מעט בנסיעה ועצר לפני רכבו של החשוד, כדי להחליף עימו פרטים. בשלב זה, יצא החשוד כשבידו סכין יפנית וחתך את הקורבן בחזהו. הוא אף איים על כי ירצח אותו לעיניי ילדיו, ועזב את המקום.

במקרה אחר, הוגש אתמול כתב אישום חמור נגד נער בן 17, רוכב קטנוע, שהחליק בזמן נסיעתו ברחוב מסילת ישרים בתל אביב בתחילת החודש. מהחקירה עלה כי נהג הקטנוע האשים נהג רכב אחר בתאונה ואז ניגש אליו והיכה אותו נמרצות באמצעות קסדה, גרם לפציעתו ונמלט מהמקום. 

ביום ראשון האחרון נורה למוות אופיר חסדאי בן ה-40 בחניון קניון עזריאלי ברמלה על ידי ויקטור קטן בן ה-74, לאחר ויכוח שהתגלע בין השניים על חנייה. עורך דינו של קטן אמר בדיון להארכת מעצרו כי חסדאי סטר לאשתו החולה בת ה-68 ודחף אותה במהלך הוויכוח בין השניים. עוד טען עורך הדין, דניאל כפיר כי גם קטן עצמו סובל מבעיות רפואיות, ביניהן בעיות שמיעה, וציין כי הוא סובל מ"תחילתה של דמנציה".

השתתפו בהכנת הידיעה: אסף פוזיילוב, איציק זוארץ ודניאל אלעזר

הפופולריים