אימו של פעוט: הותקפתי ע"י המטפלת הנאשמת בהתעללות

אימו של פעוט: המטפלת הנאשמת תקפה אותי בביהמ"ש
בת אל רוגוב הגיעה לביהמ"ש והתעמתה עם המטפלת הנאשמת ציפורה דוד. רוגוב, שתיעדה את התקרית, הגישה תלונה על התקיפה: "הסרטון מוכיח את האלימות שלה והיא צריכה לשבת בכלא"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel

בת אל רוגוב, אימו של פעוט שהיה אצל המטפלת ציפורה דוד, הנאשמת בהתעללותהתעמתה היום (ראשון) עם המטפלת בבית משפט השלום בראשון לציון. האם הגיע לדיון למרות שההורים לא עודכנו בדבר קיומו. דוד קיבלה רשות לצאת להתאוורר ואז, לטענת רוגוב, תקפה אותה המטפלת הנאשמת.


על פי הטענה של האם, דוד פתחה עליה דלת בחוזקה וגרמה לנפילתה. רוגוב הגישה תלונה על התקיפה: "שוב היה דיון ללא ידיעתנו, למרות שביקשנו להיות בכל דיון. לא ייתכן שמתעללת בתינוק יושבת במעצר בית והפרקליטות ממשיכה לבזות את ההורים שעברו מסע ייסורים.

"כשנגמר הדיון, נעמדתי מול ציפי שהייתה בלי אף אחד וביקשתי ממנה להבין למה היא ללא ליווי. היא פתחה עליי דלת בחוזקה וניערה אותה, נפלתי על הרצפה בפני כל מי שהיה שם. האלימות של ציפי ממשיכה בכל רגע נתון. הסרטון מוכיח את האלימות שלה והיא צריכה לשבת בכלא".

בחודש מאי הגישה הפרקליטתו כתב אישום נגד ציפורה דוד, בת 65 ממושב בית עובד שבשפלה. דוד עבדה כמטפלת של התינוק בבית הוריו וסבתו מחודש ינואר השנה. מכתב האישום עלה כי בין היתר, הנאשמת סטרה בפניו, צעקה לעברו שוב ושוב, הטיחה אותו על הספה ועל השטיח, הצמידה מגבת לפניו של התינוק תוך שהיא חונקת אותו, הזיזה את התינוק עם רגלה, יצאה לעשן והותירה את התינוק לבדו בבית ואמרה לו שתהרוג אותו.

הפופולריים