הוארך מעצרו של הדורס בקריית גת: "הכביש היה חלק"

הוארך מעצר הדורס בקריית גת: "הכביש היה חלק"
בית המשפט האריך ב-4 ימים את מעצרו של הנהג שדרס ארבעה בני משפחה וחשוד כי היה בגילופין בזמן הנסיעה. סנגורו: "הוא לא מסר גרסה בגלל מצבו הנפשי הקשה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנהג הדורס בקריית גת - שי טסמה
צילום: בלי

בית משפט השלום באשקלון האריך היום (ראשון) בארבעה ימים את מעצרו של שי טסמה, הנהג בן ה-22 תושב העיר, שדרס ארבעה בני משפחה אתמול בבוקר בקריית גת. הנהג חשוד כי היה בגילופין בזמן הנסיעה. סנגורו של החשוד: "הוא לא היה שיכור. היו מים שזלגו מהכיכר שמושקית לכביש, הרכב יכול היה להחליק".

אתמול דווח בחדשות השבת בכאן 11 כי החשוד לא משתף פעולה עם החוקרים ושומר על זכות השתיקה. עורך דינו של הנהג ציין כי החשוד לא מסר גרסה "בגלל מצבו הנפשי הקשה". עוד אמר הסנגור כי הנהג הדורס השתחרר מצה"ל לפני שלושה שבועות. "משפחתו נורמטיבית לחלוטין - אביו עובד מדינה. לא עבריין סדרתי. הוא ראה מה שקרה, סייע לאחת הבנות הפצועות", אמר עורך הדין.

השופט בדיון הארכת מעצרו של שי טסמה, הנהג החשוד בדריסה בקריית גת: "עיינתי בדוח הסודי ולא מצאתי לנכון להיעתר למלוא הבקשה של המשטרה והחלטתי להאריך את מעצרו בארבעה ימים".

מצבו של אב המשפחה ממשיך להיות קשה מאוד. עדי ראייה סיפרו אתמול כי ראו צעירה נמלטת מהרכב לאחר התאונה, והמשטרה מחפשת אחריה. בתאונה נפצעו קשה גם שתי ילדות בנות חמש ושבע. האם אושפזה במצב בינוני.

האם, גביאו יאלמוור, תיארה אמש את שאירע ממיטתה בבית החולים: "אני לא יודעת מאיפה הוא בא. אני לא יודעת מה עם הילדים. בן אדם שיכור, למה מביאים לו רישיון?". האם שנפגעה סיפרה איך הצילה את בתה - "משכתי אותה באותו רגע, הצלתי אותה. ראיתי שזורם דם מהרגל".


תאונת הדרכים התחרשה ברחוב מלכי ישראל בעיר. חקירת בוחני התנועה העלתה כי בני המשפחה נפצעו מפגיעת רכב בשעה שהלכו על המדרכה. חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מגן דוד אדום אמיר פרץ סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, הגבר והילדה שהיו מחוסרי הכרה הורדמו והונשמו והועברו במהירות למסוק מד"א שפינה אותם לבית החולים. שתי הפצועות הנוספות פונו לבית החולים בניידות טיפול נמרץ".

הפופולריים