מסע רצח משולש: התעורר בלילה, דקר את אשתו בצוואר ואת שני בניו בזה אחר זה

מסע רצח משולש: דקר את אשתו ואת שני בניו בזה אחר זה
כתב אישום קשה הוגש נגד תושב טייבה, בו הוא מואשם כי רצח את השלושה במהלך הלילה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בראאה מסארווה
צילום: ללא קרדיט צילום

מסע רצח משולש מזעזע: הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד מוחמד מצארווה (32) מטייבה בו הוא מואשם שרצח את אשתו בראאה ושני ילדיהם הקטנים.

מכתב האישום שהגישה עורכת הדין ליאת גלבוע עולה כי מוחמד ובראאה היו נשואים, והורים לשני בנים קטנים, בן חצי שנה ובן שנתיים. על פי כתב האישום, באחד הלילות של חודש מאי, התעורר מוחמד ומסיבה שאינה ידועה, החליט לרצוח את בני משפחתו. לשם כך יצא מחדר השינה בו ישנו בראאה ושני הילדים, ניגש אל המטבח, לקח סכין, וכשחזר לחדר השינה החל לדקור בראאה בצוואר.

מכת מדינה: סיפור הנרצחות בישראל

"כתוצאה מכך", צוין בכתב האישום, "היא התעוררה וברחה מחדר השינה לכיוון דלת הכניסה של הבית, אך מוחמד רדף אחריה, תפס אותה והשליך אותה על הרצפה. כך כשהיא שוכבת על גבה ומנסה להתנגד למעשיו, דקר אותה עוד מספר רב של פעמים. בהמשך, חזר מוחמד לחדר השינה, הניח את שני הילדים במיטה ודקר אותם אחד אחרי השני עד שהביא למותם".

בבקשת המעצר עד תום ההליכים המשפטיים ציינה עו"ד גלבוע כי "מעשיו האלימים, התוקפניים והאכזריים של המשיב, שלא היסס להתנפל על אשתו על בניו בעת שישנו, ולדקור אותם למוות תוך שיסוי צווארם, מלמדים על מסוכנותו הזועקת והחשש לביטחון הציבור".

 

הפופולריים