הביא את גופת אחותו למד"א וטען: "שחטתי אותה"

הביא את גופת אחותו למד"א וטען: "שחטתי אותה"

הנרצחת - אזהר אבו רביע, בת 26, נשואה ואם ל-4. אחיה טען: חשדתי שהיא בוגדת בבעלה. חבר משפחתה של הנרצחת: האח התכוון רק להפחיד אותה • אח נוסף נעצר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח תושבת כסייפה
צילום: קרדיט צילום: דוברות המשטרה

כוחות הצלה של מד"א קבעו הלילה (ראשון) את מותה של אזהר אבו רביע, תושבת כסייפה בת 26, לאחר שהייתה מחוסרת הכרה ועל גופה סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי האישה נמצאה ברכב, כשהיא חבולה בגופה, ככל הנראה ממכות שנגרמו מחפץ חד. אחיה, תושב כסייפה בן 28, נעצר בחשד למעורבות באירוע. אח נוסף נעצר.

על פי מידע שהגיע לידי כאן חדשות, עדים שנכחו בתחנת המשטרה בערד טענו כי החשוד במעשה, הגיע למקום עם הגופה ואמר: "שחטתי את אחותי". בחקירה טען האח כי חשד שאשתו בוגדת בבעלה. אזהר הייתה נשואה, ואם לארבעה. מעצרו של האח הוארך.

הוא שומר על זכות השתיקה. הסכין שבו השתמש לביצוע הרצח נמצא. גם בן זוגה נחקר, אבל שוחרר. לדברי נציג המשטרה - "אפשר לומר שבני המשפחה מאשרים את המניע לרצח" (עזבה את הבית). השופט: החשד מבוסס בדרגה הגבוהה ביותר.

חבר של משפחתה של הנרצחת אמר לכאן חדשות כי "זו תקלה טכנית. האח רק התכוון להפחיד אותה. היה סכסוך עם בעלה והיא עזבה את הבית לאחרונה, המשפחה התרסקה. זו משפחה לתפארת, אנשים טובים. הדודים שלה משרתים במשטרה ובצבא".

האלימות בחברה הערבית עלתה מדרגה בימים האחרונים. הילד מוחמד סלאמה אבו הואש, תושב רהט בן 11 בעל צרכים מיוחדים, נורה למוות בעיר במהלך חילופי אש על רקע סכסוך בין משפחות. קרוב משפחתו, בן 17, נורה ופונה במצב קל לבית החולים סורוקה.

בעקבות אירוע הרצח של אבו הואש ושורה של מקרי רצח נוספים, הורה המפכ"ל יעקב שבתאי לראש אגף חקירות לקיים במהלך השבוע דיוני סטטוס עם ראשי הימ"רים בכל המחוזות על תיקי הרצח הפתוחים בדגש על המגזר הערבי. כך פורסם אתמול בחדשות השבת בכאן 11. המפכ"ל שבתאי מתכוון לקיים השבוע אף הערכת מצב בראשותו בנושא.

הפופולריים