הבורר של משפחת ג'רושי חוסל ליד מסגד ברמלה

הבורר של משפחת ג'רושי חוסל ליד מסגד ברמלה
עלי ג'רושי בן 58, נורה למוות. המשטרה נערכת לנקמה. בן גביר: "אבקש להפעיל את שב"כ בלוחמה במשפחות הפשע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עלי ג'רושי
צילום: צילום: עמאר אסדי

חיסול ברמלה: הבורר עלי ג'רושי, מראשי ארגון הפשע של משפחת ג'רושי, נורה למוות הלילה (שישי) סמוך למסגד בעיר. המחסלים ירו גם בכלבו של ג'רושי ניטרלו אותו ואז ירו בו מספר רב של יריות. הוא נורה כשעסק בשטיפת מדרגות הכניסה למשרד. אחיינו, חאתם, נרצח בצורה דומה בירושלים בשנת 2021.

במשטרה נערכים מחשש לנקמת דם. הסכסוך הוא בתוך משפחת הפשע שכבר גבה מספר קורבנות. בנו קוסאי שוחרר לאחרונה ממאסר, לאחר שהורשע בתקיפה של הקבלן ברמת גן. הבן השני עודאי מרצה תשע שנים בכלא על מעורבות בניסיון רצח. במשטרה עדיין לא ידוע מי עומד מאחורי הרצח הבוקר ומה הרקע. אבל במשטרה יודעים שעלי גרושי הבורר משתייך לצד במשפחה שמסוכסכת עם זייד ג'רושי, שלו מייחסים את החיסול של האחיין חאתם בירושלים.

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, אמר בתגובה לרצח: "אין מנוס מלהפעיל גם את שירות הביטחון הכללי, בתופעה שהופכת להיות מכת מדינה, וביכולתו של השב"כ להביא עוד מודיעין איכותי ולהשתמש בסמכויות חקירה מיוחדות שלא ניתנות למשטרה".

מפקד תחנת רמלה סנ״צ אביעד כתפי מסר: "בשעות הבוקר המוקדמות התקבל הדיווח. הניידות זיהו זירה וכמה תרמילים סמוך למשרד. במקביל התקבל דיווח על אדם פצוע אנושות שהגיע לבית החולים אסף הרופא. הכוחות מבצעים פעולות חקירה ראשוניות". בהערכת מצב שקיים מפקד מחוז מרכז, ניצב אבי ביטון, הוטלה החקירה על ימ"ר מרכז.

הפופולריים