כחודש לאחר הסערה בטכניון: הארגון האנטי-להט"ב "בוחרים משפחה" מתרחב

הארגון האנטי-להט"ב פותח תא סטודנטים נוסף בנגב

תא סטודנטים חדש נפתח באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע • בפנייה לסטודנטים נכתב כי "התא ישאף לקדם את ערכי המשפחה במרחב האקדמי, ידייק ויחדד מושגים פשוטים אשר טושטשו לאחרונה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחאה נגד הומופוביה בירושלים 01.08.2015
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

כחודש לאחר הסערה בטכניון הארגון האנטי-להט"בי "בוחרים משפחה" מתרחב ומקים תא נוסף באוניברסיטת בן גוריון בנגב שבבאר שבע, כך פורסם היום (שני) במהדורת חדשות הערב.
בפנייה לסטודנטים נכתב כי "תא הסטודנטים 'משפחה חדשה' ישאף לקדם את ערכי המשפחה במרחב האקדמי, ידייק ויחדד מושגים פשוטים אשר טושטשו לאחרונה", בתא החדש מבטיחים לקדם את הערכים באמצעות הרצאות מאנשי מקצוע וסדנאות.

כזכור, לפני כחודש באירוע הפתיחה של תא "בוחרים משפחה" בטכניון נשמעו אמירות נגד הקהילה הגאה. אז אמרו כי ״בעזרת המושג משפחה חדשה גייסו את כולנו להיות שותפים לסחר ילדים ונשים תחת השקר של משפחה עם אבא ואבא, עם האמא בהתחלה ואחרי כן, הורה 1 והורה 2. לו הם היו רק מרמים את עצמם, ניחא.

״לא לחשוש לומר את האמירות הפשוטות: משפחה זה אמא, אבא, ילד. יכולים להיות משקי בית שונים שקנו ילד, העלימו את אמא, אבא או אפילו את שניהם כדי לחוות הורות, אך הם לא באמת דואגים לילד שיש לו זכות להורים. הם לא משפחה", הוסיפו בפניית הארגון לסטודנטים בטכניון לפני כחודש.

בעקבות הדברים הקשים, נשיא הטכניון הודיע כי תא "בוחרים משפחה" לא יכול להיות מזוהה עם הטכניון ולהיות מזוהה עם סמליו.

הפופולריים