שירה איסקוב על הרצח ברחובות: "אני יודעת מה עבר עליה ברגעים האחרונים"

שירה איסקוב: "יודעת מה עבר על הנרצחת מרחובות"

בראש השנה נרצחה יפית פוריאן מרחובות. איסקוב, שכמעט נרצחה בערב ראש השנה לפני שנתיים, סיפרה על תחושותיה: "מה הלאה? מתי זה יגמר? אפילו להפחית את המקרים האלה וזה לא קורה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שירה איסקוב, 12.04.22
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בערב ראש השנה התשפ"א שירה איסקוב כמעט נרצחה. שנתיים אחר כך, ושיקום רפואי ונפשי ארוך, עוד לא הביאו אותה למקום בו היא שמחה שימחה שלמה בחג. "אם אני רוצה או לא, זה עולה. אבל אני רוצה לעבוד על עצמי כדי להמשיך הלאה. בחרתי בחיים אחרי הכול". אמרה אתמול (שישי) בריאיון בתוכנית "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון עם שירה איסקוב בכאן רשת ב

בנה של איסקוב במצב טוב, כך לדבריה. "הוא חוזר לעצמו, חוזר לדבר. הוא פורח. ממש כיף לראות איך הוא היה לפני שנה וחצי, ואיך הוא היום". איסקוב סיפרה שהיא מדברת עם בנה על מה שקרה, שהוא יודע שאבא שלו בכלא. "בחרנו לחיות בשלום עם זה ולא לגדל מתוך שנאה".

"הוא יודע להגיד בדיוק איפה הרביצו לי, מאיפה ירד לי דם. הוא לא יודע להגיד שזה היה עם סכין או מערוך. הייתה תקופה שהוא חשב שזה היה רעשן, כי היה רעש גדול. אני לא רוצה להכניס לו מילים לפה. הילדים סופגים".

השבוע, בעיצומו של החג, נמצאה ברחובות גופתה של יפית פוריאן שנרצחה על פי החשד בידי בעלה. "אני יכולה להגיד לך שכבר עכשיו אני רועדת כשאני מדברת על זה", אמרה איסקוב. "הילד שלי גם היה יכול להישאר יתום. זה היה ביום השנתיים לאירוע. הייתי זרוקה על הרצפה ואמרתי 'ככה החיים שלי מסתיימים'. ואני זוכרת את הפחד שלי שהיה 'מה עם הילד? ככה זה נגמר?'. ככה זה הסתיים אצלה. אני יודעת מה עבר עליה ברגעים האחרונים. אוקיי מדברים על זה בחדשות, יש הלווייה, יש משפט. הוא בכלא. אבל מה הלאה? מתי זה יגמר? אפילו להפחית את המקרים האלה וזה לא קורה".

איסקוב השתתפה יחד עם יו"ר מועצת ארגוני הנשים אושרית סטבון ומנכ"לית ארגון 'יד לאישה' מבית רשת 'אור תורה סטון' פנינה עומר בקמפיין "אופות להן חופש", במהלכו מאות נשים ברחבי הארץ אפו עוגות דבש, ופרסמו את תמונתן בפייסבוק ובאינסטגרם וחילקו אותן במקלטים לנשים מוכות.

הפופולריים