"אני בקבוצת הסיכון, יכול להיות שלא אהיה פה": נתניהו חושף את הגורם לכתיבת ספרו

"חששתי שלא אהיה פה": החשיפה של נתניהו על ספרו

לקראת הוצאת האוטוביוגרפיה שלו, ראש האופוזיציה ורה"מ לשעבר סיפר: "אני אמור להיות בקבוצת סיכון, ואמרתי לעצמי שיכול להיות שלא אהיה פה להשלים את זה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ספר בנימין נתניהו
צילום: =

לקראת הוצאת האוטוביוגרפיה שכתב, ראש האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו סיפר היום (שני) שמיהר לכתוב את הספר בעקבות מגפת הקורונה. "אני אמור להיות בקבוצת סיכון, אמרתי לעצמי שיכול להיות שלא אהיה פה כדי להשלים את זה", הוא אמר. "אז בואו נכתוב מהר, מי יודע". הספר נכתב בתוך תשעה חודשים. 

נתניהו סיפר שניצל את הזמן שהתפנה לו כראש אופוזיציה לטובת כתיבת הספר. "להיות ראש האופוזיציה זה לאין ערוך יותר קל יותר, ועם זמן חופשי יותר מאשר להיות ראש ממשלה", הוא הוסיף. "מעולם לא כתבתי את אף אחד מספריי כשהייתי בתפקיד ביצועי. זה בלתי אפשרי".

ספרו של נתניהו, שנקרא "ביבי: סיפור חיי", ייצא בהוצאת שיבולת ויעסוק בחייו, החל מילדותו בירושלים, דרך השנים בהן חי על קו ישראל-ארצות הברית, שירותו הצבאי ולימודיו ועד לתקופתו כראש הממשלה. הספר ייצא גם במהדורה באנגלית שתראה אור בהוצאת ספרים אמריקנית. הספר צפוי לצאת לאור בישראל ב-22 בנובמבר. 

 כריכת האוטוביוגרפיה של נתניהו 

לפני כשלושה שבועות פורסם קטע מהספר בו נתניהו מספר על ההפסד שנחלה מפלגת הליכוד בבחירות 2006, בהן קיבלה 12 מנדטים בלבד. "כשחזרתי מגני התערוכה אמרתי לשרה: 'הפעם זה באמת נראה כמו הסוף. אולי פשוט אתפטר, ונוכל סוף סוף לחיות את החיים שלנו'. ברגע המכריע הזה עמדה שרה כסלע איתן. 'ביבי', היא אמרה, 'אלה הם החיים שלנו'", נכתב.

הפופולריים