הנרצח בלוד: דודו של בן ה-18 שנרצח לעיני אימו

הנרצח בלוד: דודו של בן ה-18 שנרצח לעיני אימו
רפעת אלוואחוואח הוא דודו של אנאס שנרצח בעיר לפני שנה גם בירי מטווח קצר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רפעת ואנאס אלוואחוואח
צילום: רפעת ואנאס אלוואחוואח

הגבר שנורה היום (שישי) למוות בלוד הוא רפעת אלוואחוואח, דודו של אנאס אלוואחוואח בן ה-18 שנרצח בדיוק לפני כשנה בעיר. ההערכה היא שהרצח הוא בעקבות סכסוך בין משפחתו של רפעת, ומשפחת מוסרתי. גם אנאס נרצח מירי בטווח קצר לעבר רכבו. במסגרת הסכסוך נגבו קורבנות רבים, החשד הוא שהרצח של אנאס בוצע כנקמה על רצח של בן משפחת מוסרתי.

אנאס אלוואחווא, אחיינו של רפעת שנרצח בלוד ונרצח גם הוא לפני כשנה בעיר. 

רפעת נורה בכיכר הכדורים בשדרון בן גוריון בעיר, נפצע באורח אנוש, ומותו נקבע בבית החולים אסף הרופא. המשטרה פתחה בסריקות אחר מבצעי העבירה והחלה באיסוף ממצאים בזירה במסגרת חקירה שנפתחה. 

הירי לעברו של הגבר בן ה-55 בוצע מרכב חולף. לאחר מכן החשודים נמלטו, והציתו את הרכב ששימש אותם לביצוע הירי. חובש רפואת חירום במד"א דולב סורוקה סיפר: "הפצוע סבל מפציעות חודרות בגופו והיה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי". 

מתחילת השנה נרצחו 63 בני אדם בחברה הערבית. בשבוע שעבר נורה למוות סאאד זייד, בן 22 מכפר קרע, בעת שיצא מביתו לעבודה. זייד התחתן לפני כחודש. החקירה הוטלה על היחידה לפשעים חמורים במרחב מנשה.

הפופולריים