תיעוד בלעדי: קוקאין בביצי הפתעה – הורים ל-5 מלוד נעצרו בחשד לסחר בסמים

קוקאין בביצי הפתעה: הורים מלוד חשודים בסחר בס

באריזות השוקולד הוחבאו סמים כמו הרואין מריחואנה ודוסה • על גוף האישה נמצאו סימני חבלה, טוענת שבעלה הכריח אותה להחביא סמים • הגבר הורשע 3 פעמים בתקיפה ובאיומים – גם נגד אשתו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד מציאת סמים בביצות הפתעה
צילום:

שוטרי תחנת לוד עם לוחמי יס"מ מצאו בחיפוש בדירת בני זוג בעיר סמים שהוחבאו בביצי הפתעה של קינדר. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב (ראשון) תיעוד בלעדי של החיפוש בדירת הזוג, החשודים בסחר בסמים, שבו נראית תפיסת הסמים מסוג קוקאין, מריחואנה, דוסה והרואין, כשבחדר הסמוך היו חמשת ילדיהם הקטנים. 


החיפוש בוצע לאחר שבמשטרה התקבל חשד להימצאות סמים ורכוש לא חוקי ברכבו של החשוד. בשעות הערב המשטרה עצרה את הזוג סמוך לביתם בעיר, ולקראת מעצרם ביקש בן הזוג מזוגתו להסתיר סמים בחזייתה. השוטרים ראו זאת וביקשו ממנה את מה שהסתירה וגילו שמדובר בסמים. לאחר מכן עלו יחד עם הזוג לביתם, בו מתגוררים עם חמשת ילדיהם וביצעו חיפוש בבית. בחדר נעול מצאו את הסמים שבין השאר הוחבאו בביצי הפתעה של קינדר. 

לחשוד מיוחסות עבירות של החזקת סם, סחר בסמים, איומים ותקיפה, לאחר שבת זוגו התלוננה עליו בעבר מספר פעמים. היא גם מוכרת לרווחה. הגבר הינו בעל עבר פלילי עשיר ואף הורשע שלוש פעמים בעבר על עבירות רכוש, ובשנה שעברה הוטל עליו מאסר על תנאי על עבירות של אלימות נגד אשתו.

היום שניהם הובאו בפני השופט גיל גבאי בבית משפט השלום בראשון לציון, שהחליט להאריך את מעצרו של הגבר בחמישה ימים עד ליום חמישי הקרוב וקבע כי יש חשד סביר נגדו. בנוסף הוא שיחרר את האישה בתנאים מינימליים למעצר אדם, שמאפשר לה לצאת מביתה בליווי קרוב משפחה.

עורכת דינה של החשודה איריס אהרונוב מסרה בתגובה: "מדובר באם לחמישה ילדים קטנים. כבר בשלבים הראשונים של החקירה נראה כי חלקה שולי ביותר. מצער מאוד שהמשטרה ביקשה להאריך את מעצרה במקום לשחררה בתחנה. מברכת על החלטת בית המשפט שקיבל את כל טענותיי והורה על שחרורה". 


עו"ד איריס אהרונוב המייצגת את החשודה

הפופולריים