האש לעבר סוכת האבלים: כך הענישו בכפר קאסם את היורים

הירי לעבר סוכת האבלים: העונש שהטילו בכפר קאסם
ארגון שמירה אזרחי בעיר תפס את היורים – שקשורים למעגל מורחב של ארגון הפשע חרירי. הארגון גזר על המעורבים בירי 5 שנות גלות מישראל וחייב אותם לפרסם מכתב התנצלות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הירי לסוכת האבלים בכפר קאסם, 22.07.22
צילום: צילום: חדשות בזמן

אש לעבר סוכת האבלים:  ארגון השמירה בכפר קאסם "אל חראסה" איתר אמש את שני היורים לעבר סוכת האבלים בעיר בליל שבת - כך פורסם היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11. מדובר בשני צעירים בשנות ה-20 מכפר קאסם.

היורים קשורים למעגל מורחב של ארגון הפשע חרירי, והגיעו לפגוע באדם שמסוכסך עם בחור מדובאי שקשור לחרירי. היורים חשבו שימצאו את אותו אדם בסוכת האבלים. ארגון השמירה איתר אותם באמצעות מצלמות ומודיעין פנימי. הם גזרו את דינם וחייבו אותם לפרסם מכתב התנצלות, וכעונש הם הוגלו לחמש שנים מישראל. היום היורים המריאו לאיסטנבול.

במכתב ההתנצלות נכתב: ״אני החתום מטה מודיע על התנצלותי המלאה בפני אנשי כפר קאסם בכלל, ומשפחת המנוחה אום בנאן בפרט, בנוגע למה שיצא ממני בנוגע לכפרנו האהוב ומשפחת המנוחה אום בנאן, והפצועים כולם. בהתבסס על כך אני מודיע על נשיאה מלאה באחריות ומוכנותי לכל גזר דין שיפרסמו אנשי עירנו ומשפחת המנוחה והפצועים״.

מכתב ההתנצלות

מהמשטרה נמסר: "בעקבות האירוע נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלה. נמשיך לחקור במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים".

הפופולריים