רצח בן ה-61 בת"א: נמצא טלפון ובו איום באונס

רצח בן ה-61 בת"א: נמצא טלפון ובו איום באונס

הוארך מעצרו של החשוד בן ה-19. החקירה מתמקדת בנסיבות האירוע, שכן החשוד הודה בביצוע המעשה בחקירה הראשונית. מטעם החקירה נמסר כי נראה שהשיחה מדובבת ומוקלטת על ידי החשוד על מנת להפליל את המנוח
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נווה שאנן
צילום: צילום: איתי שיקמן

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שני) בארבעה ימים את מעצרו של צעיר בן 19, החשוד ברצח בן ה-61 בנווה שאנן לפני כשלושה שבועות. החקירה מתמקדת בנסיבות האירוע, שכן החשוד הודה בביצוע המעשה בחקירה הראשונית.

המשטרה מצאה את הטלפון הנייד של החשוד בצפון הארץ, בו נמצאה שיחה בינו לבין המנוח שמאיים לאנוס אותו. מטעם החקירה נמסר כי נראה שהשיחה מדובבת ומוקלטת על ידי החשוד על מנת להפליל את המנוח.

בתום הדיון, לכאן חדשות נודע שהשניים קיימו מערכת יחסים רומנטית ולא תקנית לדעתו של מקורב למשפחה. נטען כי המנוח סיפק מגורים לחשוד, והיה קנאי לו. לטענת עד נוסף בחקירה, המנוח איים לאנוס את החשוד, וכשפגש אותו לאחר המעשה, החשוד נראה מבולבל והודה ברצח לאחר שהמנוח ניסה לבצע בו אקט מיני שלא היה מעוניין בו.

סנגורו של הצעיר, שחר מנדלמן, אמר: "קשר בין גבר בן 61 לנער בן 19 הוא לא קשר טבעי. החשוד מסר שהוא התגורר בביתו של המנוח לפחות חודשיים. בעיניי, הקשר הזה היה קשר של ניצול, קשר של אדם מבוגר עם נער צעיר. אני מקבל את גרסת החשוד לפיה הוא קורבן לעבירת מין. זה כמובן לא מצדיק אירוע כמו מה שקרה, אבל יחד עם זאת, לנסיבות יש השלכה מאוד מהותית לאופן שבו ייראה כתב האישום. ייתכן ואף היה ביניהם קשר מיני".

הפופולריים