הותרו לפרסום עבירות המין בהן חשוד משה חוגג

הותרו לפרסום עבירות המין בהן חשוד משה חוגג
איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים חשוד כי צילם קטינות בזמן יחסי מין - וסיפק להם סמים ואלכוהול • בין הסעיפים בהם הוא חשוד: מעשה סדום, סחר בבני אדם, הטרדה מינית וצריכת זנות מקטין
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה חוגג
צילום: צילום: פלאש 90

איש העסקים משה חוגג נחשד על ידי המשטרה בשורת עבירות מין, בהן מעשה סדום, סחר בבני אדם וצריכת זנות מקטין, כך הותר היום (שישי) לפרסום. בין העבירות הנוספות בהן נחשד בעלי בית"ר ירושלים: מעשה מגונה, הטרדה מינית, החזקת מקום לשם זנות, פרסום והצגת תועבה ובעילה אסורה בהסכמה. 

לפי החשד, חוגג ביצע חלק מהעבירות בדירת פאר בת שלוש קומות בפארק צמרת בתל אביב, בה קיים יחסי מין עם נשים שונות, בהן דוגמניות, שאף צולמו תוך כדי המעשים במצלמות נסתרות. חשד נוסף הוא שחלק מהנשים היו קטינות, וחוגג אף סיפק להן סמים ואלכוהול. 

השבוע סיכמה המשטרה מול סנגורי משה חוגג על הארכת מעצרו בשבוע נוסף. בעלי בית"ר ירושלים, נעצר לפני כשבועיים בחשד לשורה של מעשי הונאה ועבירות מין. לפי החשד, במהלך תקופה ממושכת, חוגג ואנשי עסקים נוספים פעלו בצוותא באופן שיטתי, תוך ביצוע הונאה של משקיעים במספר מיזמים בתחום המטבעות הקריפטוגרפים.

עוד לפי החשד, אנשי העסקים גרפו לכיסם עשרות מיליוני שקלים, תוך הצגת מצג שווא למשקיעים פוטנציאלים להשקיע במיזמים רווחיים לכאורה. סעיפי החשדות שעלו עד כה: קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון ועוד.

כבר לא חוגג | האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

לפני כשבועיים פורסם בכאן חדשות כי מלבד החשדות להונאת קריפטו, מעל חוגג מרחפות חשדות בגין עבירות מין. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם כי במשטרה ישנן כמה עדויות של נשים הטוענת שמשה חוגג פגע בהן מינית. כמה מהעדויות נסגרו במהלך השנה האחרונה אחרי שהגיעו למשטרה על ידי גורמים אחרים. כעת, יש רצון להחיות את התלונות האלה ואולי אף לזמן את הנשים לעדות מחודשת ולנסות לעבות את התיק.

חקירת המשטרה החלה כשברקע שורה של תביעות נגד חוגג. לפני ארבעה חודשים, בריאיון לעמית תומר בחדשות הערב בכאן 11, התייחס חוגג לאותן תביעות, בניסיון לשפר את תדמיתו ולצאת לדרך חדשה בחברה הציבורית - כזאת שמחויבת בדיווחים שקופים. הוא לא ידע שבאותו הזמן ממש הוא נמצא תחת עיניהם הפקוחות של חוקרי המשטרה. את הדברים שאמר אז לכתבת כאן חדשות - ניתן להבין היום באור חדש.

הפופולריים