מחאה מול ביתו של בנט ברעננה: 5 נעצרו בחשד להפרת סדר ותקיפת שוטרים

מחאה מול ביתו של בנט ברעננה: 5 נעצרו
עשרות הפגינו מול בית רה"מ במחאה על דבריו נגד סרבני החיסונים, חסמו את התנועה והתעמתו עם שוטרים. חמישה נעצרו בחשד להפרת סדר ותקיפת שוטרים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחאה מול בית בנט
צילום: צילום מסך

כ-150 מפגינים הגיעו היום (שישי) לביתו של ראש הממשלה נפתלי בנט ברעננה כדי למחות על דבריו אמש בהם מתח ביקורת על סרבני החיסונים. עשרות המפגינים התעמתו עם שוטרים במקום לאחר שחסמו את התנועה והפרו את הסדר. חמישה מהם נעצרו בחשד להפרת הסדר הציבורי ותקיפת שוטרים.

 

המשטרה מסרה כי לאחר שהמפגינים התעקשו להפגין מול ביתו של בנט ולא לעבור אל מתחם המחאה שאושר לטובת קיום הפגנות באזור, ניתנה הנחייה לפנות אותם מהמקום.

ברקע הדיון בקבינט הקורונה שנערך אתמול, בנט אמר בהצהרה לתקשורת כי זן הדלתא מדבק הרבה יותר. והאשים כי "סרבני החיסון מסכנים את כולנו". ראש הממשלה המשיך וטען: "אם מיליון אזרחים יחליטו שלא להתחסן, זה יאלץ שמונה מיליון אזרחים נוספים להסתגר בבתים". 

בנט קרא לציבור המבוגר להתנהל ביתר זהירות ולהיפגש עם הנכדים באוויר הפתוח ועם מסכות. עוד הדגיש את החשיבות של עטיית מסכה בחלל סגור. "זו חובה חוקית ולא המלצה", הוא הבהיר. 

לאורך היום קיבלו השרים בקבינט הקורונה החלטות בנוגע להגבלות נוספות על הציבור. בין השאר הוחלט על החזרת התו הירוק לאירועים עם יותר ממאה משתתפים מהשבוע הבא, ועל הרחבת רשימת המדינות האסורות לטיסה. 

הפופולריים