שכונת הדמים: הסיור של צוות כאן חדשות בג'ואריש שהפך לסכנת חיים

שכונת הדמים: הסיור בג'ואריש שהפך לסכנת חיים
סכסוך פנימי במשפחת ג'רושי בג'ואריש ברמלה הפך את השכונה לאחת המסוכנות והאלימות בישראל. האחרונים לשלם את המחיר היו יוסף, נואל ובתם ריאן. אמיר גרא היה השבוע בשכונה, פגש את התושבים המפוחדים וקיבל המחשה להיעדר החוק ולאוזלת ידה של המשטרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מסוכן
צילום: מסוכן

צפו בכתבה

תושבי שכונת ג'ואריש ברמלה חיים זה שנים בפחד. סכסוך פנימי במשפחת ג'רושי הפך את השכונה לאחת המסוכנות והאלימות בישראל. האחרונים לשלם את המחיר היו יוסף, נואל ובתם ריאן, שנרצחו בשבת שעברה ביריות בגליל, לאחר שעזבו את השכונה מחשש לחייהם.

אמיר גרא היה השבוע בשכונת ג'ואריש, פגש את התושבים המפוחדים וקיבל המחשה להיעדר החוק ולאוזלת ידה של המשטרה, כשבזמן הצילומים צוות כאן חדשות הותקף וספג איומים על חייו. 

כיוון חקירה המרכזי והיחיד של ימ״ר מרכז הוא שרצח בני משפחת ג'רושי נעשה בעקבות סכסוך בתוך המשפחה. היעד, יוסף ג'רושי, עבר לצפון לפני כחודש וחצי עם משפחתו מרמלה לדיר חנא, בגלל איומים עליו ועל משפחתו בעקבות הסכסוך במשפחה.

אחיו של יוסף, זייד ג'רושי, בכיר במשפחה, ירד למחתרת לאחר שנחשד ברצח של חאתם ג'רושי (בכיר גם הוא ובן טיפוחיו של זייד) בדקירות לפני חודש וחצי בהר הבית. במשטרה בוחנים שימוש באמצעים טכנולוגיים נוספים מיחידות נוספות במשטרה מלבד ימר מרכז שהחקירה הועברה אליה.

הפופולריים