רצח בטירה: סוהא מנסור, בת 38, נורתה למוות

רצח בטירה: סוהא מנסור, בת 38, נורתה למוות
סוהא מנצור התלוננה במשטרה על אלימות מצד בעלה. גורם במשטרה לכאן חדשות: "מפרטים ראשונים בשטח לא נראה כי הבעל ביצע את הרצח אך כל כיווני החקירה נבדקים" • לפני מספר חודשים אלמונים שרפו את רכבה של הנרצחת וירו לעבר העסק שלה. יש סכסוך בתוך המשפחה, וקרובים נוספים אוימו. הרקע לסכסוך אינו ברור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח בטירה: סוהא מנצור בת 38 נורתה למוות. 12.04.21
צילום: צילום זירה: סעיד מטר, תיעוד מבצעי מד"א

רצח בטירה: סוהא מנסור, בת 38, נורתה היום (שני) למוות בעיר. המשטרה פתחה בחקירה. בעבר הגישה סוהא מנצור תלונה במשטרה על אלימות מצד בעלה, שהיה במאסר במשך תקופה והשניים התגרשו. מאז ששוחרר הוא שב לבית ולפי מידע לא היו מקרי אלימות נוספים מאז. גורם במשטרה לכאן חדשות: "מפרטים ראשונים בשטח לא נראה כי הבעל ביצע את הרצח אך כל כיווני החקירה נבדקים".


לפני כמה חודשים אלמונים שרפו את רכבה של הנרצחת וירו לעבר העסק שלה. יש סכסוך בתוך המשפחה, וקרובים נוספים שאוימו. הרקע לסכסוך אינו ברור. סוהא מנסור נרצחה בתוך בית עסק לקוסמטיקה שבבעלתה, הרוצח נכנס לעסק וירה בה מטווח קצר. 

צוות מד"א שהוזעק למקום טיפל בה, ובדרך לבית חולים נקבע מותה. חובש מגן דוד אדום מוחמד מטר סיפר: "הגענו למקום והובילו אותנו אל אישה שהייתה מחוסרת הכרה עם פצעי ירי בגופה. ביצענו בה בדיקות רפואיות אך היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

אתמול נהרגו שני בני אדם ושנים נוספים נפצעו בארבעה אירועי אלימות שהיו ברחבי הארץ. באשקלון נורה למוות צעיר בן 28, המוכר למשטרה. בחולון נהרג עבריין מפיצוץ ברכבו ברחוב ירמיהו בעיר.

בראשון לציון נפצע קל-בינוני צעיר בן 24, תושב יבנה. הוא פינה את עצמו לבית החולים קפלן ברחובות עם פציעות ירי. בבית שמש נדקר גבר כבן 30. בצוהריים אירע ניסיון חיסול בנתניה בפיצוץ רכב. לא היו נפגעים.

ביום שישי נרצחו בדיר אל-אסד שני צעירים. הם נורו מטווח קרוב בזמן שהיו במסעדה. זמן קצר לפני כן, נרצח צעיר בן 21 באיבטין שבצפון. הצעיר, עז אדין פנדי, נורה למוות. שני אחיו של הנרצח, בני 28, נפצעו בינוני וקל באירוע הירי, ופונו לבית החולים רמב"ם בחיפה.

השתתפו בהכנת הידיעה: אורלי אלקלעי, הדס גרינברג ונופר משה

הפופולריים