חיזרו לתיאטרון: הערב תתחדש הפעילות בהבימה ובתיאטרון באר שבע

אחרי שנה בבית, תיאטרון באר שבע חוזר להופיע
לכבוד חזרת הקהל, בבאר שבע הציבו דמויות קרטון בדמות שחקני האנסמבל כחוצצים בין המושבים • בניו יורק טיימס פרסמו כתבה נרחבת על החזרה של ישראל לשגרה, וסיימו אותה בנימה פסימית: "מספר רב של ישראלים לא מחוסנים יכולים למשוך את השטיח מתחת למבצע הזה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: צילום: תיאטרון באר שבע

חוזרים לתיאטרון: אחרי שהצופים חזרו למגרשי הכדורגל ולמועדוני ההופעות, השגרה המחוסנת של אזרחי ישראל תבוא בשערי התיאטראות. הערב (שני) התיאטרון הלאומי הבימה יפתח את שעריו עם המחזמר "בוסתן ספרדי" מאת הנשיא החמישי יצחק נבון ובבימויו של צדי צרפתי. תיאטרון באר שבע יפתח גם כן, לאחר שהיה סגור שנה שלמה, עם ההצגה החדשה ״דרך השלום", שכתב גיא מרוז. 

בניו יורק טיימס פרסמו היום כתבה נרחבת על חזרתה של ישראל לשגרה תחת מגבלות "התו הירוק". כתבת העיתון בישראל איסבל קירשנר נכחה בהופעה של הזמרת דיקלה והצביעה בין היתק על אכיפה רופפת לתפיסתה. 

"יש שאלות מטרידות בנוגע למי לא מתחסן וזה דיון שמתנהל גם בבית המשפט, על החוקים והאחריות כדי לשוב לשגרה. אין גם הבטחה שהמבצע הזה יתחיל את העידן של אחרי המגפה. החשש מהתפתחות וריאנט עמיד בפני החיסון, ומספר רב של ישראלים לא מחוסנים יכולים למשוך את השטיח מתחת למבצע הזה", נכתב.

הפופולריים