מאסר עולם ו-15 שנה לרוצח סילבנה צגאי בת ה-12

מאסר עולם ו-15 שנה לרוצח סילבנה צגאי בת ה-12
טספברהם טספציון, נתין זר מאריתריאה, הורשע ברצח ובאונס הילדה לפני כשנתיים. נוסף על כך, הוטל עליו קנס בסך 258 אלף שקלים שאותו ישלם לאימה של הילדה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סילבנה צגאי וטספברהן טספסיון
צילום:

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (ראשון) מאסר עולם ועוד 15 שנים על טספברהם טספציון, נתין זר מאריתריאה שהורשע ברצח ובאונס את סילבנה צגאי, בת 12, לפני יותר משנתיים. נוסף על כך, הוטל עליו קנס בסך 258 אלף שקלים שאותו ישלם לאימה של הילדה.

הילדה הייתה בתה של גרושתו של טספציון. הם היו נשואים בין אפריל 2016 ליוני 2018. על פי כתב האישום, השניים התגוררו יחד עם סילבנה במשך תקופת נישואיהם בדירה בתל אביב. טספציון נהג באלימות כלכלית ופיזית קשה כלפי האם, עד שהחליטה להתגרש ממנו.

ביום שבו רצח את הילדה, פרץ טספציון לדירת גרושתו, שהייתה בעבודה, ושם מצא את סילבנה. מכתב האישום עלה כי הוא חנק אותה והפיל אותה למיטה. לאחר מכן הוא הפשיט אותה, אנס אותה וכשסיים - חנק אותה למוות.

הוא החביא את הטלפון הנייד והמפתחות של סילבנה, את הטלפון שלו ואת הכסף שמשך. בערב ניסתה אימה של סילבנה ליצור עמה קשר. היא לא השיגה אותה וביקשה משכניה לבדוק לשלומה, ואלו אמרו כי דלת הדירה נעולה. האם חזרה לביתה, שם מצאה את בתה כשהיא ללא רוח חיים, ועם סימני אלימות על פניה וגופה. טספציון הסתתר באזור שוק הכרמל בתל אביב, עד שנתפס ונעצר יומיים לאחר מכן.

הפופולריים