התחזה לרופא ורימה לקוחות: נעצר מנהל מרפאה בתל אביב

התחזה לרופא ורימה לקוחות: נעצר בעל מרפאה בת"א
אורן כחולי בן ה-40 נעצר אמש בחשד שנתן טיפולים קוסמטיים ורפואיים ללקוחות ללא רישיון מתאים • משרד הבריאות קרא לאנשים שעברו טיפולים תחת ידו לפנות לאגף האכיפה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רופא, אילוסטרציה
צילום: צילום: גטי אימג'ס

מנהל מרפאה בתל אביב, אורן כחולי בן 40 מראש פינה, נעצר אמש בחשד שהתחזה לרופא ונתן טיפולים קוסמטיים ורפואיים ללקוחות ללא רישיון מתאים. מעצרו של כחולי הוארך היום (שלישי) בארבעה ימים.

החשוד מנהל מרפאה בשם PRAIUM Medical Solutions ברחוב הברזל 15 בתל אביב. עד כה הציג את עצמו כד"ר אורן כחולי המאבחן ומטפל במגוון מחלות כרוניות ואקוטיות בשיטות ייחודיות. משרד הבריאות הדגיש כי כחולי אינו מחזיק ברישיון רופא ועל פי החשד עסק בתחום האסתטי תוך רמייה והטעייה של הלקוחות. 

על פי החשד, התבצעו במרפאה הזרקות של תכשירים שונים מסוג בוטוקס המכילים את הרעלן בוטליניום טוקסין. במקום נתפסו גם ציוד רפואי, זריקות רבות המכילות חומצה היאלורונית, לידוקאין וסטרואידים - שהחזקתם מותרת רק במרפאות רפואיות. משרד הבריאות הדגיש כי שימוש בתכשירי הבוטילינום טוקסין עלולים לחשוף את החולה למגוון תופעות לוואי כמו חולשה כללית, שיתוק עצבי, ופגיעה מסכנת חיים ביכולת הבליעה והנשימה. בתוך כך, קרא משרד הבריאות לאנשים שעברו טיפולים תחת ידו לפנות לאגף האכיפה. 

הפופולריים