"פעל בשיטתיות": המשטרה מבקשת לחשוף את שם הפסיכולוג החשוד באונס

המשטרה: לפרסם את שם הפסיכולוג החשוד באונס
הפסיכולוג הירושלמי החשוד בפגיעה מינית במטופלות שלו יישאר במעצר שבעה ימים נוספים, ובדיון גם נידונה הבקשה לחשוף את שמו. הלילה ריססו פעילות כתובת גרפיטי מחוץ לביתו, בדרישה לחשוף את שמו: "בית המשפט מפקיר את ביטחונן של נשים בכך שאינו מתיר לפרסם את שמו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפסיכולוג החשוד מובא להארכת מעצר, 28.01
צילום:

הפסיכולוג הירושלמי החשוד בביצוע עבירות מין במטופלות שלו הובא היום (שני) להארכת מעצר, בו גם נידונה בקשת כלי התקשורת לחשוף את שמו, שעדיין אסור בפרסום. התביעה הצטרפה לבקשות של כלי התקשורת וארגוני הנשים, וביקשה מבית המשפט לחשוף את שמו של החשוד. "המעשים שלו מבוצעים בשיטתיות ביותר ממתלוננת אחת, חשיפת פרטיו יכולה להוביל למתלוננות נוספות", אמר נציג התביעה בדיון. בתום הדיון הוארך המעצר בשבעה ימים.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצר הפסיכולוג בשמונה ימים והצביעה על תלונות נוספות שהתווספו נגדו בימים האחרונים כאחת הסיבות לדרישה. לטענת התובע המשטרתי, החשוד לא עומת עדיין עם אירועים נוספים, ויש לגבות עדויות נוספות בעניינו. אתמול פורסם בחדשות הערב בכאן 11 על תלונה שלישית שהוגשה נגד הפסיכולוג.

הלילה רוססה כתובת מחוץ לבית החשוד, בה נכתב "אין הסכמה ביחסי מרות". בארגון לוט"ם, שלקח אחריות על המעשה, טענו כי "ככה ייעשה לפסיכולוג שאונס מטופלות". דוברת מהארגון טענה שבית המשפט מפקיר את ביטחונן של נשים בכך שאינו מתיר לפרסם את שמו.

 

הפופולריים