אחיו של הצעיר שהתחשמל למוות: "התרענו על הכבל הרבה פעמים"

אחיו של הצעיר שהתחשמל למוות: "התרענו על הכבל"
לדברי אחיו של חן כהן: "אין סיבה לאדם נורמטיבי בן 26 לגעת בכבל סתם ככה. מישהו יצטרך לתת את הדין"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ההתחשמלות בקריית מלאכי, חן כהן
צילום:

אחיו של חן כהן, שהתחשמל אתמול (חמישי) למוות מכבל חשמל שנפל בקריית מלאכי טען כי הם התריעו על הבעיה בעבר. לדבריו, "על הכבל הזה התריעו הרבה פעמים. הוא גרם לקצרים, כמו עולם שלישי. הוא כל הזמן נפל והיו פיצוצים עזים". על נסיבות המקרה הוא אמר כי "או שהכבל נפל ופגע בחן או שהוא דרך עליו. אין סיבה לאדם נורמטיבי בן 26 לגעת בו סתם. מישהו יצטרך לתת את הדין". 

מחברת החשמל נמסר: "החברה משתתפת בצערה העמוק של המשפחה ובודקת את הארוע. בשלב זה אין עדיין את מלוא הפרטים המאפשרים לתת התייחסות מפורטת". 

אתמול דווח כי כהן התחשמל למוות ברחוב רש"י בעיר. מחקירה ראשונה עלה שכהן נגע בכבל חשמל שהשתחרר מעמוד תאורה, ככל הנראה בשל הגשמים והרוחות. עדיין לא ברור אם הצעיר ניסה להזיז את הכבל, נגע בו בשוגג או שהכבל פגע בו בעת שהשתחרר ממקומו. המשטרה וחברת החשמל ממשיכות בחקירה.

מעיריית קריית מלאכי נמסר: "העירייה מרכינה ראש עם פטירתו הטרגית של חן כהן ז”ל. ברגע שהתקבל הדיווח מהמשטרה, ראש העיר אליהו זהר הגיע למקום יחד עם אנשי צוות. כבר לפני כשלושה שבועות התריעה העירייה בפני חברת החשמל על כבל חשמל דומה שנקרע באותו מקום וביקשה להסדיר את תשתיות החשמל באזור".

הפופולריים