לראשונה - ארגון המורים איים לתבוע אם: "לא מכבדת מורים"

ארגון המורים איים לתבוע אם: "לא מכבדת מורים"
במכתב איימו לנקוט אמצעים משפטיים נגד אם לתלמידה בתיכון גוונים במועצה האזורית מנשה • האם דרשה את הדוח המפרט את תשלומי ההורים: "זה אמצעי כדי להפחיד אותי?" • בארגון המורים מודים שמדובר בתקדים ולא תבעו בעבר הורים אך אין זה אומר כי לא תוגש תביעה בעתיד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כיתה ריקה, אילוסטרציה
צילום: צילום: נתי שוחט, פלאש 90

בפעם הראשונה ארגון המורים מאיים לתבוע הורה בגלל שאינו מכבד את המורים, כך פורסם היום (רביעי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב. במכתב ששלח אחד ממזכירי הסניפים הגדולים בארגון המורים הוא מאיים לנקוט באמצעים משפטיים נגד אם לתלמידה בתיכון "גוונים" במועצה האזורית מנשה.

במכתב טוען ארגון המורים כי ישנו בבית הספר הורה "שפוגע במורים ולא מכבד את המאמץ הכן שלהם להצלחת ילדו". מדובר באם לתלמידה בבית הספר - עינב מצרפי. האם טוענת שמכתב האיומים הגיע אחרי שדרשה שוב ושוב ממנהלת בית הספר את דוח תשלומי ההורים.

בשיחה עם כאן חדשות אמרה מצרפי כי "אני לא יודעת מה ארגון המורים רוצה ממני, אבל אני יודעת שפניתי לבית הספר כמה פעמים כדי לבקש דוח ניהול כספי הורים ותוך כדי ההתנהלות הזאת, שבית הספר מסרב להפנות אלי את המידע, אני מקבלת טלפון ממנהלת בית הספר והיא מבקשת להודיע לי שיש בחזקה מכתב שפונה אלי".

האם הוסיפה כי "שאלתי את עצמי האם המנהלת היא זרועה הארוכה של ארגון המורים ושזה בעצם אמצעי כדי להפחיד אותי ולהשתיק אותי בעניין הכספים". 

מארגון המורים נמסר בתגובה: "אנו פועלים למענם של עשרות אלפי מורים החברים בארגון ובכלל זה גם מגנים מפגיעה בשמם הטוב. אנו נפעל באמצעים משפטיים ואחרים כמו הוצאת מכתבים, ועד השבתת בית ספר. מנהל הסניף פעל נכון במקרה המדובר ועשה זאת במסגרת סמכותו לאחר שמנהלת בית הספר פנתה אליו ולאחר שבחן את המקרה ואת ההתכתבויות בעניין".

הפופולריים