הרצח בכביש 6: הוארך ב-8 ימים מעצרם של 4 חשודים

הרצח בכביש 6: הוארך ב-8 ימים מעצר 4 חשודים
השופטת: "מדובר באירוע חריג, שיירה מאובטחת מותקפת לאור יום"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשד לרצח בלוד: כבן 50 נורה למוות ברכבו. חשד לנקמה שניים נורו בכביש 6. 28.12.20
צילום: צילום: ל.מ; עמאר אסדי

הרצח בלוד והנקמה בכביש 6: בית משפט השלום בראשון לציון האריך הבוקר (שלישי) בשמונה ימים את מעצרם של ארבעה החשודים במעורבות ברצח בכביש 6. המשטרה לא הבחינה בין עבירות החשודים וכולם נעצרו בחשד לעבירות של רצח לאחר תכנון, קשירת קשר לביצוע פשע, שיבוש מהלכי משפט וירי מנשק חם שלא כדין באיזור מגורים. הדיון התקיים תחת צו איסור פרסום. השופטת זוהר דיבון סגל אמרה בהחלטתה: "מדובר באירוע חריג בחומרתו, שיירה מאובטחת מותקפת לאור יום".

סנגורם של שניים מהחשודים, עו״ד שוקרי אבו טוויק, ביקש לאפשר להם לצאת להלוויה של בן המשפחה שנרצח אולם המשטרה התנגדה בתוקף. טוען המשטרה אמר: ״לאור הנסיבות של האירוע. לא יקרה. הסכנה המרחפת כרגע מעל שתי המשפחות בגין הסכסוך שהביאו כבר אתמול לשני מקרה רצח, בטח שלא נסכן את החשוד או השוטרים או הסוהרים. השופטת ציינה: ״לא מצאתי לאפשר יציאתו של החשוד לבית הקברות להלווית אביו״.

אתמול פורסם כי שניים מבניו של הנרצח בלוד, סולימאן אזברגה, הם החשודים שנעצרו בגין הרצח של עומר אבו-סעלוק בן ה-15 בכביש 6. בחדשות הערב פורסם שמשפחות הנרצחים מתכננות נקמה נוספת על החיסולים, ובני משפחה העבירואתמול איומים אחד לשני. במשטרה נערכים להסלמה נוספת ולנקמת דם בין משפחות אזברגה ואבו-סעלוק.

השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה אמר אתמול לכאן חדשות בתום הערכת מצב במחוז מרכז שהמשטרה פועלת נמרצות להשיב את החוק, הסדר והשקט על כנם. בד בבד, ממלא מקום המפכ"ל, ניצב מוטי כהן, הורה לתגבר את כוחות המשטרה הפרוסים ברחבי הארץ ולקיים תחקיר מבצעי מקיף של נסיבות הרצח בכביש 6. 

הפופולריים