אריה שיף, שירה בגנב רכב בערד, ישוחרר למעצר בית

היורה בגנב הרכב בערד ישוחרר למעצר בית
נציג המשטרה טען כי קיים חשש "למסוכנת ושיבוש חקירה" מצד שיף, אולם השופט קיבל את עמדת הסנגור, לפיו אדם שמסר את נשקו, התקשר למשטרה ומסר את צילומי האבטחה לא ישבש חקירה. השחרור נדחה ליום ראשון כדי לתת למשטרה שהות לערער על ההחלטה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אריה שיף היורה בפורץ בערד
צילום:

הירי בגנב הרכב בערד: אריה שיף, תושב העיר בן ה-70 שחשוד ברצח אדם שניסה לגנוב את רכבו, הובא היום (שישי) להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע. בתום דיון במסוכנותו של שיף, השופט החליט לשחררו למעצר בית, אולם המשטרה ביקשה לעכב את שחרורו עד ליום ראשון, כדי לערער על הבקשה, והשופט נעתר לבקשתה. 

נציג המשטרה בדיון טען כי שחרורו של שיף למעצר בית מסוכן וכי יש חשש לשיבוש החקירה מצידו. כנגד, טען סנגורו ששיף הוא זה שהתקשר למשטרה ומסר לה את תצלומי האבטחה, כך שלא ניתן להגיד עליו ששיבש חקירה. "הוא אדם בן 70 ששימש 30 שנה מתנדב במשטרה. נשקו נלקח ממנו כך שאינו מסוכן. אם היה יורה בחשוד כמתנדב במשטרה, הוא כלל לא היה עומד לדין", אמר הסנגור. 

בתום הדיון השתכנע השופט כי שיף אינו מסוכן ושאפשר לשחררו למעצר בית של שישה ימים. יתר על כן, בשל חשש מנקמה של משפחת ההרוג, בפרוטוקול הדיון לא נמסר היכן ישהה שיף במעצר. יחד עם זאת, נציג המשטרה ביקש לדחות את ביצוע ההחלטה כדי לתת שהות לערעור, שאם יתבצע, יתקיים ביום ראשון בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. 

הפופולריים