אחותה של וופאא עבאהרה: "אם הרוצח היה מסתובב ביישוב יהודי המשטרה עדיין הייתה שותקת?"

"אם הרוצח היה ביישוב יהודי עדיין היו שותקים?"
במשפחה חוששים מכך שהחשוד ברצח עדיין לא נעצר. בריאיון לכאן רשת ב אמרה האחות: "אני לא יודעת אם אנו בישראל או במקסיקו. המדינה אינה עושה דבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
וופאא עבאהרה
צילום: .

כמעט שבוע חלף מאז נרצחה וופאא עבאהרה בעראבה, והגרוש שלה החשוד ברצח עדיין לא אותר על ידי המשטרה ומסתובב חופשי. במשפחתה של הנרצחת חוששים, כשביום שישי האחרון פורסם בכאן חדשות כי הם מבקשים הגנה של המשטרה. היום (ראשון) אומרת אחותה של וופאא, ספאא עבאהרה, בריאיון לקרן נויבך בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב: "אני לא יודעת אם אנו בישראל או במקסיקו. המדינה אינה עושה דבר".

עוד טענה האחות לאפליה מצד המשטרה: "אם הרוצח היה מסתובב ביישוב יהודי המשטרה עדיין הייתה שותקת ולא עושה דבר? זו אפליה והמשך הרצח. המדינה מנותקת לגמרי, לא רק אני חוששת".

שר הווחה איציק שמולי אמר באותו משדר כי "עניין האלימות במשפחה זו בעיה חמורה וקשה המצריכה שיתוף פעולה של כל המערכות כדי להשיג אכיפה וענישה משמעותיים יותר". לדבריו, רשויות הרווחה התריעו על מצבה של עבאהרה לפני האירוע.

כמאל עבאהרה, בן דודה של וופאא, אמר בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב: "היו שמועות שהוא (החשוד ברצח) ממשיך בתוכניות שלו לרצוח את האחים שלה. עד הרגע שהשרה מירב כהן ביקרה אצלנו הייתה אבטחה, מהרגע שהיא עזבה - הניידת נעלמה. אנחנו חוששים לחיים של הילדים שנמצאים בבית".

הפופולריים