עובד מד"א תועד יורק על תמונה של ישו - והושעה

עובד מד"א תועד יורק על תמונה של ישו - והושעה
הדוגם הגיע לבצע בדיקת קורונה בבניין שבו מתגוררת אוכלוסייה נוצרית. לאחר הבדיקה הוא נקלט במצלמות האבטחה יורק על תמונות של ישו ומריה. הוא הודה במעשה וטען כי מדובר בעבודה זרה. ממד"א נמסר: "לעובד הובהר כי אינו ראוי ללבוש את מדי הארגון"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד עובד מד"א יורק על תמונה של ישו 16.11.10
צילום: -

עובד מגן דוד אדום שסיים לבצע דגימת קורונה בבניין ביפו, שבו מתגוררת אוכלוסייה נוצרית, תועד יורק על שלוש תמונות של ישו ומריה שתלויות על הקיר בבניין. הבוקר (שני) פורסמו פרטי המקרה יחד עם החלטת מד"א להשעות את העובד: "לעובד הובהר כי אינו ראוי ללבוש את מדי הארגון, ואין לו מקום בשורותיו". 

צפו בתיעוד המקרה

העובד ביצע את הבדיקה לאחד הדיירים בבניין, לאחר מכן הוריד את בגדי המיגון במסדרון, ירק על התמונות פעמיים וירד במעלית. דייר בבניין, ששם לב למעשה במצלמות האבטחה, ירד ללובי והתעמת איתו. הדוגם הודה במעשה ואמר שמדובר בעבודה זרה ולכן עשה זאת. 

ממד"א נמסר: "מדובר באירוע חמור שבגינו נקרא העובד לבירור בהנהלת הארגון. בכירי מד"א יצרו קשר עם נציג הקהילה, הביעו זעזוע והתנערו מהמעשה. אנו פועלים זה לצד זה נוצרים, מוסלמים, דרוזים ויהודים, דתיים וחילוניים במסירות אין קץ. מד"א, כארגון ההצלה הלאומי, ימשיך לפעול להצלת חיים בכל מקום ובכל זמן, תוך ייצוג כלל הדתות והמגזרים במדינת ישראל".

הפופולריים