ראש עיריית נס ציונה שלח עם פקחים "מכתב השתקה" לתושבת

ראש העיר שלח עם פקחים "מכתב השתקה" לתושבת
לימור לוי שמרלינג כתבה בדף פייסבוק העוסק בענייני העיר כי שמואל בוקסר הגיע להרוס את נס ציונה. זמן קצר אחרי כן הגיעו לביתה פקחים עם מכתב מראש העיר שכתב כי הוא שומר לעצמו את הזכות לפעול אם הפוסט לא יימחק. עיריית נס ציונה: ראש העירייה יגיב לטענות בבית המשפט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עיריית נס ציונה
צילום: צילום: מתוך אתר העירייה

ראש עיריית נס ציונה שמואל בוקסר שלח "מכתב השתקה" ואיום לפני נקיטת הליכים לתושבת העיר תוך שהוא משתמש בפקחים עירוניים כשליחים שמסרו את המכתב באופן אישי לביתה של התושבת, בניגוד מוחלט לתפקידם או לסמכותם כמובן. יתרה מכך, המכתב נשלח על גבי נייר מכתבים עירוני רשמי, ולא באופן פרטי או מטעמם של עורכי דינו של בוקסר.

מכתבו של בוקסר הגיע לאחר שהתושבת, לימור לוי שמרלינג, הגיבה לפוסט בדף פייסבוק העוסק בענייני העיר ובו היא יצאה נגד ראש העיר המכהן וכתבה: "הגיע ראש עיר להרוס את העיר וכאשר יסיים להרוס בסוף הקדנציה יצא, וזה שיבוא במקומו יצטרך שלוש קדנציות לבנות מה שהנוכחי הרס במו ידיו".

במכתב, שנמסר על ידי הפקחים העירוניים לביתה של התושבת לימור לוי שמרלינג, כתב ראש העיר בוקסר כי מדובר בטענה משמיצה שפוגעת בו ובשמו הטוב, האישי והציבורי. ראש העיר איים במכתב כי אם התגובה לפוסט לא תימחק בתוך 24 שעות ממועד מסירת המכתב באופן ידני הוא שומר לעצמו את הזכות לפעול בנושא.

לוי שמרלינג הגישה בקשה לצו מניעת הטרדה מאיימת נגד ראש העיר לבית משפט השלום ברחובות, אך בקשתה נדחתה. במקביל, הוגשה תלונה במשטרה. לוי-שמרלינג אמרה לכאן חדשות: "אני חושבת שזו התנהלות בריונית, דרקונית, לא מקובל שראש עיר ישלח מכתבי השתקה ואיום לתושבים. ראש עיר אמור להקשיב לתושבים ולרחשי ליבם". הסיפור פורסם לראשונה בנס ציונה בחדשות.

מעיריית נס ציונה נמסר: "הקלות הבלתי נסבלת שבה מרשים תושבים לעצמם לפרסם דברי דיבה ולשון הרע אודות מי שעושים לילות כימים בעבורם במסגרת תפקידם הציבורי, מקבלת בנסיבות אלה את מובנה המובהק. ראש העירייה נפגע מדברים שכתבה הגב' שמרלינג בעמוד הפייסבוק "נס ציונה בחדשות". את הדברים ראו אלפי אנשים. אי לכך מיען אליה מכתב אישי ובו הזמין אותה לשטוח את טענותיה באופן ענייני ומכבד בפניו. חלף מענה ענייני למכתב זה ותחת התנצלות מתבקשת מצד הגב' שמרלינג בנסיבות העניין, בחרה הגב' שמרלינג לפנות למשטרת ישראל ובית המשפט, תוך ניצול לרעה של ערכאות שלא למטרה לשמן נועדו. ראש העירייה יגיב לטענות הגב' שמרלינג בבית המשפט".

הפופולריים